comScore

Beşiktaş Beşiktaş

İddia! Beşiktaş'ta ilk teknik direktör adayı Şenol Güneş

28 Kasım 2021, Pazar 01:08
İddia! Beşiktaş'ta ilk teknik direktör adayı Şenol Güneş

Beşiktaş'ta neler olacak? Sergen Yalçın ile göreve devam edilecek mi? Son gelişmeler. 

FutbolArena - Giresunspor'a 4-0 mağlup olan Beşiktaş, kulüp tarihinde ilk kez üst üste 6 mağlubiyet aldı. 

Beşiktaş'ta kötü gidişatın ardından teknik direktör Sergen Yalçın'ın istifa kararı alıp almayacağı merak ediliyor. Sergen Yalçın basın toplantısında "Gündemde istifa var mı?" sorusuna "Camiamıza çok zarar vermiyorum. Çünkü gidişat hiç iyi değil ve burası bizim camiamız. Başkanla oturup durum değerlendirmesi yapacağız." dedi. 
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ise önce Sergen Yalçın ile konuşacaklarını, kendisini dinleyeceğini ve eğer keskin bir karar alması durumunda yapacak bir şey olmayacağını, takımı ayağa kaldıracak bir tutumun olması halinde kendisinle yola devam etmesinden yana düşüncesi olduğunu söyledi. Ahmet Nur Çebi ayrıca şu nda B planı olmadıklarını ve olağanüstü durumlarda ona göre karar vereceklerini de sözlerine ekledi. 

ŞENOL GÜNEŞ VE SLAVEN BILIC

Öte yandan NTV Spor'un haberine göre Sergen Yalçın ile ayrılığın yaşanması halinde ilk olarak Şenol Güneş ile görüşelecek. Yönetim kurulunun diğer adayı ise Slaven Bilic. Hırvat teknik adam 2012-2015 yılları arasında 3 sezon Beşiktaş'ta görev yaptı. Çin'in Beijing Guoan ekibini çalıştıran Bilic'in sözleşmesi 15 Aralık'ta sona eriyor.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!