comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Hürser Tekinoktay kimdir, kaç yaşında? Hürser Tekinoktay ne iş yapıyor? Hürser Tekinoktay serveti ve şirketi

20 Ekim 2019, Pazar 12:18
Hürser Tekinoktay kimdir, kaç yaşında? Hürser Tekinoktay ne iş yapıyor? Hürser Tekinoktay serveti ve şirketi

Hürser Tekinoktay kimdir, kaç yaşında gibi aramalar yaparak Hürser Tekinoktay hakkında bilgi sahibi olmak isteyen futbolseverler için haberimizi hazırlaıdk.

Hürser Tekinoktay kimdir, kaç yaşında, Hürser Tekinoktay nereli, Hürser Tekinoktay ne iş yapıyor, Hürser Tekinoktay serveti, Hürser Tekinoktay şirketleri, Hürser Tekinoktay evli mi, Hürser Tekinoktay çocuğu var mı, Hürser Tekinoktay memleketi gibi aramaların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Beşiktaş Başkan adaylarından Hürser Tekinoktay hakkında tüm bilgiler haberimizde. 

Hürser Tekinoktay kimdir, kaç yaşında? Hürser Tekinoktay nereli?
1960 İstanbul doğumlu olan Hürser Tekinoktay, Marmara Koleji Fen Bölümü'nden mezun oldu. İtalyanca öğrenen Hürser Tekinoktay, bir dönem Roma'ya giderek Lazio Kulübü'nün işleyişini inceledi. Fenerbahçe altyapısında futbol oynayan Hürser Tekinoktay, TFF kurslarına katılarak antrenör olmayı tercih etti. 1995 yılından itibaren Beşiktaş'ın genç takımlarında antrenörlük görevlerinde bulundu. Tekinoktay'ın 5 yıllık görevi içerisinde Nihat Kahveci, Yasin Sülün ve Ali Cansun gibi isimler Beşiktaş'a kazandırıldı.

2001 yılında Çanakkale  Dardanelspor'un teknik direktörü oldu. Görevi boyunca 72 resmi maçtan 33 galibiyet elde etti. Bu dönemde Çanakkale Dardanelspor'da gençleştirme operasyonu yaparak yaş ortalamasını 19'a düşürdü. Gelinen süreçte geçtiğimiz aylarda Fikret Orman'ın karşısına çıkarak Beşiktaş başkan adayı oldu. Seçimi kaybeden Hürser Tekinoktay, 20 Ekim'de yapılacak Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'da yeniden aday oldu.

HÜRSER TEKİNOKTAY TWITTER
 

Hürser Tekinoktay ne iş yapıyor? Hürser Tekinoktay şirketi


Beşiktaş Başkan Adayı Hürser Tekinoktay, turizm alanında faaliyet gösteren World Travel Service adlı şirketin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır. Hürser Tekinoktay'nin sahibi olduğu şirketin yıllık cirosu bilinmiyor.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"