comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Hulk'un Beşiktaş'tan istediği para! Transferde son durum

29 Ocak 2021, Cuma 17:39
Hulk'un Beşiktaş'tan istediği para! Transferde son durum

Beşiktaş, Hulk transferi için girişimlerine devam ediyor. Beşiktaş'ın Hulk transferindeki son durum haberimizde.

FutbolArena - Beşiktaş, bonservisi elinde olan Hulk'u kadrosuna katmak için çalışmalarını sürdürüyor. Teknik direktör Sergen Yalçın'ın kadrosunda görmek istediği Hulk'un transferindeki son durumu Sabah Gazetesi'nden Fatih Doğan anlattı.
 

Beşiktaş, Hulk'u transfer edecek mi?


Brezilyalı yıldızın Beşiktaş'tan taleplerini aktaran Fatih Doğan, "Beşiktaş, Hulk için karar aşamasına geldi. Hulk 2,5 yıllık sözleşme istiyor. 1,5 + 1 yıllık olarak bir sözleşme talep ediyor. 1,5 yıllığına 3,2 milyon euro net para istiyor. 25 maç oynarsa da sözleşmesi otomatik 2,5 yıla uzayacak." dedi.

"1,5 YILLIK MALİYETİ 4,5 MİLYON EURO"
Hulk'un talepleri doğrultusunda 1,5 yıllık maliyetini değerlendiren Fatih Doğan, "Maç başı ücretleriyle birlikte Hulk'un, Beşiktaş'tan 1,5 yılda istediği para 4,5 milyon euro. Şampiyonluk bonusları ve menajerlik komisyonları hariç." ifadelerini kullandı.

BEŞİKTAŞ'IN HULK'A YAPTIĞI TEKLİFİ

Siyah beyazlı idarecilerin Hulk ile yapılan transfer görüşmelerinde taleplere karşılık sunduğu öneriyi açıklayan Fatih Doğan, "Beşiktaş'ın teklifi 6 ay için bonusla birlikte 1 Milyon Euro. 1,5 yıllık sözleşme için maliyeti ise toplam 3 milyon Euro." diye konuştu.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"