comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Hulk, Atletico Mineiro'ya transfer oldu! Resmen açıklandı

30 Ocak 2021, Cumartesi 01:13
Hulk, Atletico Mineiro'ya transfer oldu! Resmen açıklandı

Brezilya'nın Atletico Mineiro kulübü Hulk'u transfer ettiğini açıkladı.

FutbolArena - Brezilya Serie A ekibi Atletico Mineiro, Beşiktaş'ın transfer gündeminde olan Hulk ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladığını açıkladı. Beşiktaş cephesinin ilgilendiğini ifade ettiği Hulk, resmen Atletico Mineiro'ya transfer oldu.
 

Hulk hangi takıma transfer oldu?


Çin'den ayrılan Hulk, ülkesi Brezilya'ya döndü. Beşiktaş'ın transfer listesinde bulunan ve siyah beyazlı kulüple temas kurduğu belirtilen Hulk, Atletico Mineiro'ya transfer oldu. 

HULK, ATLETICO MINEIRO İLE ANLAŞTI
Brezilya'nın Atletico Mineiro kulübü Hulk'u transfer ettiğini açıkladı. Atletico Mineiro, "Hulk ile 2022'nin sonuna kadar anlaşmaya varılmıştır. Oyuncu, önümüzdeki günlerde sağlık kontrolleri ve resmi sözleşmeyi imzalamak için Belo Horizonte'ye gelecektir." ifadelerine yer verdi.

Atletico Mineiro, taraftarına ‘Bizim Hulk'umuz var' açıklamasını yaparak sosyal medyada etiketi trendlere sokma çağrısında bulundu. Beşiktaş'ın bu gelişme sonrası Cenk Tosun transferine yönelmesi bekleniyor.

HULK, BEŞİKTAŞ'TAN NE KADAR İSTEDİ?

Brezilyalı yıldızın Beşiktaş'tan taleplerini FutbolArena'ya aktaran gazeteci Fatih Doğan, "Hulk 2,5 yıllık sözleşme istedi. 1,5 + 1 yıllık olarak bir sözleşme talep etti. 1,5 yıllığına 3,2 milyon euro net para istedi. 25 maç oynarsa da sözleşmesi otomatik 2,5 yıla uzayacaktı." ifadelerini kullanmıştı.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"