comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Hıncal Uluç'tan Beşiktaş'a övgü: 'Hayal bile edemediğim bir takım izledim'

16 Eylül 2021, Perşembe 18:10
Hıncal Uluç'tan Beşiktaş'a övgü: 'Hayal bile edemediğim bir takım izledim'

Hıncal Uluç, Beşiktaş - Borussia Dortmund maçını yorumladı. 

FutbolArena - A Spor yorumcusu Hıncal Uluç, Şampiyonlar Ligi'ndeki Beşiktaş - Borussia Dortmund maçını yorumladı ve bazı bölümlerde hayal bile edemediği hızlı bir Beşiktaş seyrettiğini söyledi. 

"HAYAL BİLE EDEMEDİĞİM HIZLI BEŞİKTAŞ SEYRETTİM"
İlk 15 ve son 10 dakikasında hayal bile edemediğim Beşiktaş seyrettim. Hızlı oynayan bir Beşiktaş seyrettim. Dortmund'u maçın başında şaşkına çeviren Beşiktaş izledim. Üst üste 5 dakikada 5 şut atan Beşiktaş vardı. Fırsatlar da geldi. UEFA resmi yorumcusu Dortmund tarihinde Şampiyonlar Ligi'ne maçına çıkanların en iyisiydi kaleci Kobel. Bir kalecinin en iyi olması için kaç tane kurtarış yapması gerektiğini hesaplayın. Tabii Dortmund bildiğimiz Dortmund değil. Hocası da yeni. Eksikleri var. Buna rağmen Dortmund, Dortmund'dur. Alman ekolünün takımı. Beşiktaş bu sene gördüğüm en iyi futbollarından biriyle başladı ve bitirdi. Arayı doldurabilirse daha iyi olacak elbette. 

"MAÇI İZLEMEK İÇİN 500 LİRA VERİYORUM"

Ben para veriyorum arkadaş. Maç seyretmek için tonla para veriyorum. Şimdi Acun aldı getirdi Exxen'i. Kaç para ödedik? Dünkü maçı 500 liraya izledim. Herkes öyle izledi. Çünkü Exxen'e üye olmak yetmiyor. Spor kanalı ayrı. 500 kağıt ödedik. Birisi UEFA'ya şikayet etmeli bu işi. UEFA bir kısmını paralı verebilirsin ama açık kanalda da olacak diyor. Uygulamaya girene kadar bekledik. Herkes çünkü saldırmış. Bir günde 500 lirayı küt diye verecek kaç kişi var Türkiye'de? Herkes nasıl susuyor?" Ayrıca bu TV kanalı değil. İnternet kanalı. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 20+20 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!