comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Hıncal Uluç: 'Her şey normal olsa Beşiktaş'a şampiyon bile diyebiliriz'

30 Nisan 2021, Cuma 20:40
Hıncal Uluç: 'Her şey normal olsa Beşiktaş'a şampiyon bile diyebiliriz'

Hıncal Uluç, Süper Lig'de haftanın maçlarını ve şampiyonluk yarışını yorumladı. Fenerbahçe'de ise Valencia'yı sert bir dille eleştirdi. 

FutbolArena - A Spor yorumcusu Hıncal Uluç, Süper Lig'de haftanın maçlarını değerlendirdi. 

"EMRE BELÖZOĞLU DÖNEMİNDE EN KÖTÜ FENERBAHÇE"
Alanyaspor maçında gördüğüm en kötü Emre Belözoğlu Fenerbahçe'si vardı. Valencia'yı tanıyamadım. Adem Büyük'ten özür diliyorum kendisine sahtekar dediğim için. Valencia'yı görünce Adem meğer melekmiş. Ben böyle bir şey görmedim. Kendisi faulü yapan, kendisi gidip adama çarpan, yere yatıp orasını burasını tutuyor. Yaşar Kemal Uğurlu da bunların yarısını yuttu. Niye yuttu? Niye kart çıkarmadı? Gökhan Gönül'e çıkardığı kartın etkisinde kaldı. Valencia'nın sahada kalması futbol adına utanç. Gencecik, pırılpırıl Mert Hakan'ın ona uymasına inanamadım. 

"HER ŞEY NORMAL OLSA BEŞİKTAŞ'A ŞAMPİYON BİLE DİYEBİLİRİZ"

Her şey normal olsa Beşiktaş'a şampiyon bile diyebiliriz. Türkiye'de normal olan ne var? TFF mi normal? MHK mı? Hakemler mi? Hiçbir şey normal. En iyi hakem Cüneyt Çakır. İtirazı olan var mı? İşte çağırdılar Avrupa Şampiyonası'na. Ancak iki tane Cüneyt Çakır var. Avrupa'da başka, ligde başka. Bunu söylediğin zaman kötü adam oluyorsun. "Beşiktaş bu 5 puanlık farkı hak edecek futbol sergilemiyor. Şansı var. Geri kalan maçlarda ne olur, ne biter, Allah bilir. Hele bir takım şeyler de dönerse bilemeyiz. Şu hafta Beşiktaş'ın Hatayspor maçını, Beşiktaş'ın talebine rağmen 1 gün ertelemeyip, Fenerbahçe'ye 2 gün daha fazla dinlenme fırsatı veren fikstür yayınlamak ne demek? O maçların hakemlerinin bunun ne anlama geldiğini anlamayacak mı? Bu TFF Fenerbahçeli, biz de ona göre davranalım demeyecekler mi? 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"