comScore

Beşiktaş Beşiktaş

"Hiç bu kadar heyecanlanmadım" Sergen Yalçın'ın ilk sözleri

30 Ocak 2020, Perşembe 18:36

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Vodafone Park'ta 21 bin taraftarın önünde imzayı attı. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ın imza töreni saat 19:03'te Vodafone Park'ta gerçekleşti. Siyah beyazlı taraftarlar maç öncesi Vodafone Park stadının önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Erken saatlerde tribünlere gelen taraftarlar meşaleleri yakarak Sergen Yalçın'ı beklemeye başladı. Sergen Yalçın, saat 19:03'te 21 bin taraftarın önünde imzayı attı. 

İMZA TÖRENİNDE AÇIKLAMALAR
Ahmet Nur Çebi: "Bu büyük camianın yetiştirdiği büyük bir değer olan Sergen Yalçın ile yola devam etme kararı aldık. Bu sürece kadar görev yapan yine değerli hocamız verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Beşiktaş'a güç veren taraftarın, bu desteğine devam etmesine canı gönülden diliyorum. Hocamızın Beşiktaşımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. 

Sergen Yalçın: "Arkadaşlar, çok heyecanlıyım. Rica ediyorum iki cümle söylersem yeterli olacak. Başkanımıza ve yönetimimize bize bu şansı verdiği için teşekkür ediyorum. Taraftarımıza sonsuz minnettarım. Milyonlarca Beşiktaş taraftarına teşekkür ediyorum."

21 BİN TARAFTAR

Beşiktaş taraftarlarının büyük ilgi gösterdiği Sergen Yalçın'ın imza töreninde başkan Ahmet Nur Çebi, 21 bin taraftarın olduğunu açıkladı. 


 

Beşiktaş Haberleri: Sergen Yalçın için resmi açıklama


Beşiktaş'ta yönetimin her konuda anlaşma sağladığı Sergen Yalçın, ekibiyle birlikte bu sabah Nevzat Demir Tesisleri'ne geldi. Siyah beyazlı yönetim, Sergen Yalçın ile 1,5 yıllık sözleşme imzalandığını TFF'ye bildirdi. KAP'a yapılan açıklamada, "Profesyonel Futbol Takımımızın Teknik Direktörlüğü konusunda Sayın Ali Rıza Sergen Yalçın ile 1.5 yıllık sözleşme imzalanmıştır. Beşiktaşımıza önemli hizmetlerde bulunacağına inandığımız Teknik Direktörümüz Ali Rıza Sergen Yalçın'a çalışmalarında başarılar dileriz." ifadeleri kullanıldı.

Abdullah Avcı ile yolların ayrılmasının ardından Sergen Yalçın ile 1.5 yıllık anlaşma sağlayan Beşiktaş'ta, taraftarların uzun süredir istediği 47 yaşındaki teknik adam saat 19:03'te Vodafone Park'ta buluşuyor. 

 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!