comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Hasan Arat: "Beşiktaş'ın borcunu 4.5 yılda kapatacağız"

18 Kasım 2023, Cumartesi 01:21
Hasan Arat:

Beşiktaş Başkan Adayı Hasan Arat, projelerini tanıttı ve "Beşiktaş'ın borcunu 4.5 yılda kapatacağız." dedi. 

FutbolArena - Beşiktaş Kulübünün 3 Aralık'ta yapılacak olağanüstü genel kurulu öncesinde başkan adaylarından Hasan Arat, projelerini tanıttı.

Volkswagen Arena'da 'Beşiktaşlıların Yolu' adı verilen tanıtım toplantısına siyah-beyazlı taraftarlar katıldı.
"SEÇİM TARİHİ AÇIKLANIRKEN KİMSE İSTİFA ETMEDİ"

Son 3 ayın özetinde 22 Ağustos'ta camiama 'Hemen genel kurul yapın, 1 gün bile kaybedecek vaktimiz yok' dedik. 28 Ağustos'ta benim bu çağrıma cevap vermek için basın toplantısı yapıldı. 45 gün sonra 'olağanüstü genel kurul yapacağız' dendi. 6 Ekim'de 17 Aralık'a tarih verildi. 1 gün bile kaybetmek bile zararımıza desek de belli baskılarla 3 Aralık'a tarih çekildi. Bu karar alındığında teknik direktörümüz yoktu ve 9 maç vardı. Seçim tarihi açıklanırken kimse istifa etmedi. Kulüplerde böyle bir gelenek yok. İstifa etmeniz lazım. Başkan, oynanacak derbinin sonucunu bekledi, maç kötü sonuçlanınca başkan olmayacağına karar verdi. Asbaşkan, başkanın kararını bekledi."

"TÜM TAPULARIMIZ HEBA EDİLDİ"

"Adayları ofislerine çağırdılar. Asbaşkanlarının çekilmesini istedi. Diğer aday 22 gün kala adaylığını ilan etti. Beşiktaş, Avrupa'dan elendi ve milyonlarca avro zarar etti. Teknik sorumlu, camiamızı rencide edecek açıklamalar yaptı. Yönetim varken değerli adayımız Rıza Çalımbay'la görüşeceğini söyledi. Adaylık başvurumuzu yaptık, kulüp bize bilgi vermedi. Yıllardır birbirini aklamaya çalışan yönetimler, Deloitte ve KPMG raporlarını kasalara koydu. Hepsi hesap soracağız diye geldi ve birbirlerini akladılar. Hukuk kurulu kuracağız ve hukuk ne gerektiriyorsa onu yapacağız. 23 yılda tek bir tapu alınamadığı gibi tüm tapularımız heba edildi. 'Fulya'yı unutun' dedi, Fulya'yı Beşiktaşlıların vicdanı unutmayacak. 515 milyonluk bütçe aşımı davası kazanılıyor, kulüp bu davaya itiraz ediyor. Bu para kulübe girecek, dünyanın hiçbir yerinde böyle bir şey olmaz. Tüpraş gelirleri kırdırıldı dedim, ses çıkmadı. Aksine bir şey söyleyemediler. Gitmeye 23-25 gün kala bu yapıldı. Tüm bu nedenlerle buradayım. Beşiktaş'ı Beşiktaşlılar yönetecek dedim. 3 Aralık'tan sonra kimse Beşiktaş başkanına parmak sallayamayacak. Bu seçim Beşiktaş'ın köprüden önceki son çıkışıdır. Üyeler kontrolsüz şekilde kulübe sokulmuştur. Başkan, 'Gelen herkesi üye yaptım, nereden geldikleri belli değil' dedi. Bazı yöneticilerin neler yaptığını biliyoruz. 2024 Mayıs'ında camiamız tehlike altındadır. Bazı yöneticiler üye kaydını ve tek derdi Beşiktaş olan derneklerini suistimal ederek oylarını pazarlamaları ibret alınacak bir konudur. Beşiktaşlılara kimse oyunu kime vereceğini dikte edemez. Beşiktaşlı bağımsızdır. Gelin hep birlikte Beşiktaş'ı özgürleştirelim, özümüze dönelim. Bu seçim Beşiktaş'ın seçimidir, kimse müdahale etmesin. Kimse kimseden icazet beklemesin. Bu yola çıkarken taşıdığım düşünceyi gözlerinizin içine bakarak ifade etmek istiyorum. Bu kulüp bize şehitlerimizden, gazilerimizden Şeref beylerden, Baba Hakkılardan, terörün eline geçmesin diye göreve çağıran Süleyman Seba'dan emanet. Beşiktaş'ı dünyanın en kurumsal kulüplerinden biri yapmaya söz verdik. Çıktığımız yol Beşiktaşlıların yoludur."

"BEŞİKTAŞ'IN BORCUNU 4.5 YILDA KAPATACAĞIZ"

"Yeni gelir kalemleri oluşturmak için acil çözümlere ihtiyaç var. Beşiktaşlılara özel dijital cüzdan ve kredi kartını da kapsayan sadakat programını hayata geçireceğiz. Yeni doğan bebeğimize Beşiktaş kartı verilecek. Burada biriken hesabıyla büyüdüğünde kulübümüze üye olabilecek. Kartal Yuvalarında ve kafe, restoranlarda Beşiktaş puan kazandıracak. Kombine, üyelik aidatı ve kurum ödemelerinin yanı sıra İstanbul Kart'a puan aktarabilecek. Beşiktaş yatırım fonunu kuracağız. Beşiktaş girişim sermayesi fonunu kuracağız. Beşiktaş bireysel emeklilik fonunu kuracağız. Beşiktaş uygulaması sayesinde özel şartlarda kredi kullanabilecek. Dünyanın önde gelen bankalarla ve yönetim şirketiyle prensip anlaşmasına vardık. Kazanılan puanlar tokena dönüştürülecek. Beşiktaş uygulamasıyla boş kalan koltuklara son dakika satışı yapılabilecek. Kadınlar ve çocuklar için ayrı fırsatlar sunacağız. Üniversiteli gençler için finansal kolaylıklar sağlayacağız. Bu dijital proje Beşiktaş'a yılda 25 milyon dolar para getirecek. Bizim yönetimimizde Türkiye'nin en iyi finansman yöneticileri var. Bu proje onlarla hazırlandı. Bu yöneticiler ve sizin desteğinizle Beşiktaş'ın borcunu 4,5 yılda kapatacağız. Beşiktaş Junior Club sayesinde bebekler kongre üyesi olacak ve geleceğin yüz bin kongre üyesini oluşturacağız."

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!