comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Harun Tekin için Beşiktaş'tan teklif bekleniyor

24 Temmuz 2018, Salı 01:55
Harun Tekin için Beşiktaş'tan teklif bekleniyor

Bursaspor'da Yasin Öztekin transferinde son aşamaya geldi. Harun Tekin konusunda ise yönetim Beşiktaş'tan teklif bekliyor. 

FutbolArena - Bursaspor, Yasin Öztekin transferinde sona geldi. Futbolcuya 1+1 senelik sözleşmeden yıllık 700 bin euro teklif eden yeşil beyazlıların önümüzdeki günlerde mukavele imzalaması bekleniyor. Öte yandan Harun Tekin'in Beşiktaş'a transferinde yaşanan son gelişmeleri FutbolArena TV Transfer Gündemi Programı'nda, Bursa Hakimiyet Spor Müdürü Süha Gürsoy aktardı. 


Bursaspor'da Yasin Öztekin transferinde son durum


Süha Gürsoy, Yasin Öztekin transferiyle ilgili "Süreç hala devam ediyor. Yasin'e Bursaspor teklifini yaptı. Son teklif 700 bin euro. 1+1 yıllık teklifte bonuslar da olacak. Ancak benim aldığım bilgilere göre iş imzaya kaldı. Çarşamba günü Ali Ay ile birlikte Afyon kampına katılabilir.  
 

Harun Tekin Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Fabri'nin Fulham'a transferinden sonra Beşiktaş'ta gözler Harun Tekin'e çevrilirken, başarılı kaleci için Bursaspor yönetiminin büyük bir heyecanla Beşiktaş'tan teklif beklediğini söyleyen Süha Gürsoy, "Harun Tekin için teklif olmadığı söylendi. Bursaspor büyük bir heyecanla Beşiktaş'tan gelecek teklifi bekliyor. İki başkan bence burada görüşüyorlar. Galatasaray, Harun Tekin için zemin yokladı. Bursaspor ise resmi teklifle gelin ve konuşalım dedi." ifadelerini kullandı. 

Son dakika Bursaspor Haberleri FutbolArena'da!
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"