comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Hamza Hamzaoğlu: "Adem Ljajic gündemimizde var"

10 Ocak 2022, Pazartesi 00:01
Hamza Hamzaoğlu:

Çaykur Rizespor teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, Beşiktaş'tan Adem Ljajic'in isminin gündemde olduğunu ifade etti.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de 20. haftasında, Beşiktaş ile 2-2 berabere kalan Çaykur Rizespor'un teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, "Oynadığımız oyunun karşılığı bir puan, iyi ama iç sahada bir puana sevinemeyiz. Oyun beni tatmin etmedi. İnşallah düzelteceğiz." dedi.

Hamzaoğlu, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, hafta boyunca Beşiktaş'ın yorgun ve eksik olduğu konuşulduğunu, bunun etkisinde kalındığını söyledi.
"EMİRHAN'I TEBRİK EDİYORUM"

Rize'ye gelen takımın Beşiktaş olduğuna vurgu yapan Hamzaoğlu, "Formayı giymeyi hak eden oyuncular. Emirhan dışında uzun süredir Beşiktaş ile mücadele eden oyuncular. Emirhan'ı tebrik ediyorum. Çok iyi bir oyun oynadı." diye konuştu.

"İÇ SAHADA BİR PUANA SEVİNEMEYİZ"

Oyuna kötü ve tutuk başladıklarına değinen Hamzaoğlu, şöyle devam etti:

"Pas yapmakta başarısızdık. İlk yarıda kötü oyun ile içeri girdik. İkinci yarı kıpırdandık ama iyi oynamadık. Bizim takımın bir özelliği pes etmiyoruz, mücadele ediyoruz. Gücümüz dahilinde mücadele ettiğimiz bir oyun oynadık. İki duran toptan iki gol bulduk. Oyuncularımı mücadeleden dolayı tebrik ediyorum ama kendimi tebrik edemiyorum. Bu oyunu oynatan benim. Oynadığımız oyunun karşılığı bir puan, iyi ama iç sahada bir puana sevinemeyiz. Oyun beni tatmin etmedi. İnşallah düzelteceğiz. Hedefe ulaşma noktasında endişemiz yok ama daha iyi futbol oynamak zorundayız."

PENALTI TEPKİSİ: "HERKESE VERİLMELİ"

Penaltı pozisyonuna ilk başta itiraz ettiğine vurgu yapan Hamzaoğlu, "Bainao'nun eli yakındı. Başka takımlara verilmeyip bize verilince bunlara isyan ediyorum. Verilecekse herkese verilmeli. Pozisyon penaltı verilebilir. Alper Ulusoy'a 'Neden verdi?' diyemem. Sonradan gösterilen kartlar oyunu gerginleştirdi. Maçları hakemlere bağlamıyorum. Hakemlere rakibe etki edemeyiz. Kendi yaptıklarımıza yapamadıklarımıza odaklanmak zorundayız. Bu daha doğru bir davranış." şeklinde konuştu.

"ADEM LJAJIC GÜNDEMİMİZDE VAR"

Transferlerin devam ettiğini kaydeden Hamzaoğlu, Yusuf Sarı transferi için Trabzonspor'a teşekkür etti.
Hamzaoğlu, Beşiktaş'tan Adem Ljajic'in isminin gündemde olduğunu ifade etti:

"Adem Ljajic gündemimizde var. Sadece Ljajic değil. Her türlü hazırlıklıyız. Olmazsa bir başkası... Yusuf Sarı transferi bitti. Trabzonspor'a teşekkür ediyoruz. 2-3 transfer daha yapacağız, öyle görünüyor." (AA)

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!