comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Hacı Sabancı'dan Beşiktaş'a mesaj: 'Gönlümden geçiyor'

24 Şubat 2019, Pazar 00:52
Hacı Sabancı'dan Beşiktaş'a mesaj: 'Gönlümden geçiyor'

Hacı Sabancı, Posta gazetesine verdiği röportajda Beşiktaş'a hizmet etmenin gönlünden geçtiğini söyledi. 

FutbolArena - Sabancı ailesinin ikinci kuşak üyesi olan iş adamı Hacı Sabancı, Posta gazetesine Beşiktaş'la ilgili açıklamalarda bulundu. 

Beşiktaş'a hizmet etmenin gönlünden geçtiğini söyleyen Sabancı, başka dillere çekilmemesi anlamında bunu başkanlık anlamında söylemediğini dile getirdi. 
Hacı Sabancı'nın ifadeleri şu şekilde:

"Beşiktaş'a hizmet etmek benim de gönlümden geçiyor. Ama bunu ille de başkanlık anlamında söylemiyorum. Başka yerlere çekiliyor sonra. Ben taraftar olmaktan çok mutluyum. Ama tabii ki Beşiktaş'a bir şekilde hizmet etmek isterim" 

"BEŞİKTAŞ TUTKUM BABAMDAN GELİYOR"

Beşiktaş tutkum babamdan geliyor. Babam da kardeşlerim de hepimiz Beşiktaş'ı çok severiz. İstanbul'daki her maçına gideriz. Yurt dışı deplasmanlarını da kaçırmamaya özen gösteririm. Programlarımı Beşiktaş maç takvimine göre ayarlarım.

FİKRET ORMAN'DAN TRANSFER SÖZLERİ! "BİZİ ÖLDÜRÜRLER"

"METROBÜS'E BİNDİM"

Hacı Sabancı günlük yaşamıyla ilgil olarak "Ev ve işiniz Anadolu yakasında, ama siz daha çok Avrupa yakasında vakit geçiriyorsunuz. Toplu taşıma araçlarını kullanır mısınız?" gelen soruya ise, "Evet. Metrobüse bindim, gerçekten kalabalık. Vapur, arabalı vapur ve Marmaray çok kullanıyorum. Marmaray'ı yapanlardan Allah razı olsun. Sırf Marmaray değil üçüncü köprüyü de öyle. Anadolu Yakası ile Avrupa Yakası'nı birbirine bağlayan dört ana hat var şimdi. Marmaray ve 3'üncü köprü trafik sorununu önemli ölçüde rahatlattı. Ben en çok Beykoz/Çubuklu'daki arabalı vapur seferlerini kullanıyorum. Karşıya o şekilde çok rahat geçiyorum." yanıtını verdi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)