comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Güvenç Kurtar: "Beşiktaş'ta sıkıntı Quaresma"

26 Eylül 2017, Salı 13:48
Güvenç Kurtar:

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi grubundaki 2. maçında RB Leipzig ile karşılaşacak. Bu zorlu mücadele öncesinde teknik direktör Güvenç Kurtar, FutbolArena'ya değerlendirmelerde bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde Porto'yu yenip iyi bir başlangıç yaparken grubundaki 2. maçında evinde RB Leipzig'i konuk edecek. Türk futbolunun önde gelen teknik adamlarından Güvenç Kurtar, bu mücadeleyle ilgili açıklamalarda bulundu.

RP Leipzig karşısında kazanmak için sahaya çıkacak olan Beşiktaş puanını 6'ya çıkarıp grupta daha da iddialı konuma gelmek istiyor.
 

Beşiktaş - RB Leipzig maçı nasıl biter?


Ünlü teknik direktör Güvenç Kurtar ise Beşiktaş, bu mücadele öncesinde çözmesi gereken konunun Quaresma olduğu yönünde görüş bildirdi.
Beşiktaş'ın Porto karşısında sürpriz diye nitelendirilebilecek bir galibiyet aldığını belirten Güvenç Kurtar, "Fenerbahçe maçında atılan oyuncular oynayacak ancak burada önemli olan Quaresma'nın tutumu olacak. Şenol Güneş'in Quaresma'yı oynatıp oynatmayacağını bilemiyoruz. Yoksa Jeremain Lens mi oynayacak onu da bilemiyoruz. Sonuçta Quaresma en az 3 maç oynamayacak. Jeremain Lens'in form durumunu da hoca daha iyi bilir. Quaresma ile ilgili bir sıkıntı var. Bundan sonra da bu sıkıntı devam edecektir. Beşiktaş bu sıkıntıyı çözerse RB Leipzig maçını kazanabilir" diye konuştu.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)