comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Güntekin Onay'a göre Beşiktaş'ın şampiyonluk şansı...

23 Ocak 2018, Salı 00:02
Güntekin Onay'a göre Beşiktaş'ın şampiyonluk şansı...

Süper Lig'de 2017/18 sezonunda şampiyonluk yarışını değerlendiren Güntekin Onay, Beşiktaş'la ilgili şaşırtan açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Süper Lig 18. haftasında şampiyonluk yarışı adaylarından Başakşehir, Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş maçlarını kazandı. beIN Sports'ta haftanın değerlendirmesini yapan Güntekin Onay ise ilk 4 sıradaki takım arasında şampiyonluk enerjisi en düşük takım olarak Beşiktaş'ı gösterdi. 


Süper Lig'de kim şampiyon olacak? (Başakşehir, Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş)


Süper Lig'de bu sezon son yılların en çekişmeli şampiyonluk yarışı yaşanırken, 18. haftanın ardından ilk 4 takım da maçlarını kayıpsız atlattı. beIN Sports'ta Önder Özen ile birlikte zirve yarışını değerlendirdi. 

"ŞAMPİYONLUK ENERJİSİ EN DÜŞÜK TAKIM BEŞİKTAŞ"
Sanki çok erken belki ama biraz daha Başakşehir ile Galatasaray enerji olarak da şampiyonluğa daha yakınlar sanki. 4 takım arasında şampiyonluk enerjisi en düşük takım olarak ben Beşiktaş'ı görüyorum. Fenerbahçe mesela iyi oynamıyor ama sonuna kadar tırmalıyor. Galatasaray coşkulu, Başakşehir iyi futbol oynuyor. Beşiktaş'ta biraz daha düşük sanki. Bu kadar sorunlu bir Antalyaspor karşısında bile 1 oyuncunun performansıyla sonuca gidiyor. 

ÖNDER ÖZEN'DEN CEVAP!

Ben çok erken olduğunu düşünüyorum. Bir iç saha maçını görelim. Evet, Antalyaspor maçında bireysel performansla sonuca gidildi ama Beşiktaş'ın böyle bir kadrosu var ve bu şekilde sonuca gitmeye de alışık.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)