comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Gülben Ergen'den Beşiktaş taraftarlarına Müge Anlı tepkisi (Gülben Ergen kimdir, kaç yaşında, nereli?)

07 Mayıs 2018, Pazartesi 21:45
Gülben Ergen'den Beşiktaş taraftarlarına Müge Anlı tepkisi (Gülben Ergen kimdir, kaç yaşında, nereli?)

Gülben Ergen, Beşiktaş - Kayserispor maçında Müge Anlı aleyhinde küfürlü tezahüratta bulunan Beşiktaş taraftalarına tepki gösterdi. Gülben Ergen'in Beşiktaş taraftarları ve Müge Anlı hakkındaki paylaşımı kısa süre içerisinde sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Gülben Ergen'in Müge Anlı'ya destek vermesi ve Beşiktaş taraftarlarını eleştirmesiyle ilgili tüm detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Gülben Ergen'den Beşiktaş taraftarlarına tepki! Müge Anlı'ya edilen küfürden sonra Gülben Ergen Beşiktaş taraftarlarına tepki gösterdi. Müge Anlı'ya Beşiktaş taraftarından küfür! Beşiktaş taraftarlarının Müge Anlı'ya ne dediğini merak edenler, Beşiktaş - Kayserispor maçının ardından Müge Anlı ile Beşiktaş arasında geçen olayı merak edip internet ortamında sorgulamaya başladı. Beşiktaş - Kayserispor maçının ilk yarısında siyah beyazlı taraftarlar Müge Anlı'ya küfür ederken, sanatçı Gülben Ergen'den Beşiktaş taraftarlarına tepki, Müge Anlı'ya destek geldi. 
 

Gülben Ergen Beşiktaş taraftarına ne dedi?


Beşiktaş taraftarları, Fenerbahçe derbisinde yaşanan olaydan dolayı Tolga Zengin'i eleştiren Müge Anlı'ya büyük tepki gösterirken, Kayserispor maçının ilk yarısında Müge Anlı aleyhinde küfürlü tezahüratta bulundu. Gülben Ergen ise Beşiktaş taraftarlarının Müge Anlı'ya küfürüne sosyal medyadan tepki gösterdi. Peki Gülben Ergen Beşiktaş taraftarlarına ne dedi? Gülben Ergen'in twitter hesabından Beşiktaş taraftarlarına gösterdiği tepki sosyal medyada bir anda gündem oldu. 

Gülben Ergen kendisine ait twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Koca bir taraftar topluluğu bir anneye, bir kadına ne büyük ayıp ediyor! #MügeAnlı Şiddetin, kabalığın alası..." ifadelerini kullandı. 
 

Gülben Ergen kimdir?


Gülben Ergen, 25 Ağustos 1972'de Mazhar ve Gülser Ergen'in kızı olarak İstanbul, Erenköy'de doğdu. İlkokuldan sonra Erenköy Kız Lisesi'nde orta öğrenimini tamamlayan Ergen, lise öğrenimini ise Kadıköy Ticaret Lisesi'nde bitirdi.
 

Beşiktaş taraftarları Müge Anlı'ya ne dedi?


Süper Lig 32. haftasında oynanan Beşiktaş - Kayserispor maçının ilk yarısında siyah beyazlı taraftarlar 40. dakikada ATV'de yayınladığı programda Fenerbahçe derbisini tribünden izleyen ve sonrasında Tolga Zengin'i taraftarlarla tartıştığı için çıkan olaylarda bir nevi sorumlu gösteren Müge Anlı aleyhinde küfürlü tezahüratta bulundu. 


ESRA EROL'A DESTEK!

Beşiktaş taraftarları Müge Anlı aleyhinde tezahüratta bulunduktan sonra bu kez Müge Anlı'ya tepki göstererek Tolga Zengin'î savunnan ve özellikle Tolga Zengin'e edilen küfürleri tasvip etmediğii söyleyen Esra Erol'a destek olarak, Esra Erol lehinde tezahüratlarda bulunmaya başladı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"