comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Göztepe - Beşiktaş Tamer Tuna ve Şenol Günel canlı yayında birlikte...

05 Kasım 2017, Pazar 19:15
Göztepe - Beşiktaş Tamer Tuna ve Şenol Günel canlı yayında birlikte...

Göztepe - Beşiktaş maçı öncesi Tamer Tuna ve Şenol Güneş, beIN Sports canlı yayına birlikte gelerek konuştular. 

FutbolArena - Süper Lig 11. haftasında oynanacak olan Göztepe - Beşiktaş maçı öncesi iki takım teknik direktörleri Tamer Tuna ve Şenol Güneş, beIN Sports canlı yayına röportaj vermek için birlikte geldiler. Beşiktaş'ta birlikte çalışan ve şampiyonluklar yaşayan ikili karşılaşma öncesi duygusal açıklamalarda bulundu. 


Göztepe - Beşiktaş Şenol Güneş ve Tamer Tuna'nın açıklamaları


Süper Lig 11. haftasında oynanacak olan Göztepe - Beşiktaş maçı öncesi Tamer Tuna ve Şenol Güneş canlı yayın röportaja birlikte geldiler. İki teknik adam sahaya çıktıklarında yine bir süre sohbet ettiler. 

ŞENOL GÜNEŞ'İN AÇIKLAMALARI:
"Tamer hocayla birlikte çalıştık ve önemli işler yaptık. Kendisi işini seven, işine sahip çıkan ve çalışkan birisi. Göztepe'de de olağanüstü başarılı gidiyor. Tecrübeli bir kadro, taraftar ve yakalanan birliktelik ile lige yeni yükselen bir takım için gerçekten olağanüstü başarılı gidiyorlar. Bunun devam etmesini temenni ediyorum. Tabi bugün bizim için önemli bir maç. Kazanmak için buraya geldik. Güzel maç olsun ve hak eden kazansın."

TAMER TUNA'NIN AÇIKLAMALARI:

"Çok saygı duyarak Beşiktaş'ta 2 yıl geçirdim. Hocamla çalışmak, o tecrübeyi edinmek ve bunu yansıtmak benim için avantaj. Analizin ve değerlendirmenin üzerinde sadece yaşamam gereken bir maç. Beşiktaş'ın gücünü anlatmaya gerek yok. Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde daha yukarılara çıkacağını düşünüyorum. İnşallah böyle devam ederler."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)