comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Göztepe - Beşiktaş maçı öncesi olay! Kaleci Günay Emniyet Müdürü'ne tepki gösterdi

05 Kasım 2017, Pazar 20:18
Göztepe - Beşiktaş maçı öncesi olay! Kaleci Günay Emniyet Müdürü'ne tepki gösterdi

Göztepe - Beşiktaş maçı öncesi İzmir'de istenmeyen olaylar yaşandı. 

FutbolArena - Süper Lig 11. haftasında Göztepe ile Beşiktaş arasındaki maç öncesi olay çıktı. Tribünde olay çıkardığı iddia edilen taraftar, İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın'ın talimatıyla gözaltına alındı. Saha içine girilmesi sonrasında ise Göztepe kalecisi Günay bu duruma tepki gösterdi. 

Göztepe-Beşiktaş maçı öncesi İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, oyuncular sahada ısındığı esnada oyun alanına girerek tribünde olay çıkardığı iddia edilen taraftarlara gözaltı yaptırdı. Göztepe'nin kalecisi Günay ise müdür Aşkın'a tepki gösterdi.


Göztepe - Beşiktaş maçı kavga


Göztepe-Beşiktaş maçı öncesi ilginç görüntüler ortaya çıktı. Maç öncesi, iki takım oyuncularının ısındığı esnada yasak olmasına rağmen oyun alanına giren İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, tribünde olay çıkardığı iddia edilen taraftarlara gözaltı yaptırdı. Taraftarları tek tek göstererek gözaltı emri veren Aşkın'ın sahaya girmesine Göztepe kalecisi Günay Güvenç bir süre tepki gösterdi. Daha sonra müdür Aşkın'la konuşarak tepkisini sürdüren Günay, ısınmaya devam etti. Emniyet Müdürü Aşkın, yanına gelen federasyon temsilcisinin uyarısı üzerine sahadan çıktı.
KÜFÜRLÜ PANKART

Maç başlamadan yaşananların yanında Göztepeli taraftarların bulunduğu kale arkası tribününde küfürlü pankart açıldı. Pankart bir süre göründükten sonra emniyet güçleri tarafından toplatıldı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)