comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Gökhan Töre'den Tolgay Arslan tepkilerine yanıt

03 Şubat 2019, Pazar 21:35
Gökhan Töre'den Tolgay Arslan tepkilerine yanıt

Gökhan Töre sosyal medyada Tolgay Arslan'ın açıklamasını beğendikten sonra geri çekti. Töre tepkiler sonrası açıklama yayınladı.

FutbolArena - Fenerbahçe'ye transfer olan Tolgay Arslan, Göztepe maçındaki açıklamaları nedeniyle Beşiktaş taraftarının tepkisini çekmiş ve bu nedenle sosyal medyadan açıklama yayınlamıştı. Beşiktaş futbolcusu Gökhan Töre, Tolgay Arslan'ın bu paylaşımını beğenince siyah beyazlı taraftarların tepkisini çekti. Beşiktaş aleyhine ifadeler olan bu beğenisini geri çeken Gökhan Töre, tepkiler nedeniyle açıklama yaptı.
 

Gökhan Töre'den Tolgay Arslan açıklaması


Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Gökhan Töre açıklamasında "Eski takım arkadaşım Tolgay Arslan'ın yapmış olduğu bir paylaşımını içeriğini okumadan beğendim. Kısa süre sonra paylaşımı okudum ve beğeniyi geri çektim. Kulübümün aleyhine yazılmış bir paylaşımı beğenmem kesinlikle söz konusu değildir." dedi.

TOLGAY ARSLAN NE DEMİŞTİ?
"Son birkaç aydır kariyerimin en zor günlerini yaşadım. Çok sevdiğim futboldan kadro dışı bırakılmak suretiyle uzaklaştırılmak beni derinden yaraladı."

"Tüm iyi niyetli yaklaşımlarıma rağmen son 2,5 aydır suni çimde idman yapabildim. Takımla idmanlara devam etme isteğim reddedildi. Makul bir çim sahada çalışma isteğim de reddedildi. 2 seçeneğim kalmıştı. Fenerbahçe'ye transfer olma kararımın doğru olduğunu görmenin mutluluğunu yaşıyorum."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)