comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Gökhan Töre Beşiktaş'ta! Malatya'dan bonservisini aldı

07 Eylül 2020, Pazartesi 19:12
Gökhan Töre Beşiktaş'ta! Malatya'dan bonservisini aldı

Gökhan Töre, Beşiktaş'a transferinde Yeni Malatyaspor'la sözleşmesini feshetmek için Başkan Adil Gevrek ile İstanbul'da bir araya geldi ve anlaşma sağlandı. 

FutbolArena - Gökhan Töre, Beşiktaş yolunda. Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ın kadrolarında görmek istediğini açıkladığı Gökhan Töre, Başkan Adil Gevrek ile İstanbul'da sözleşmesini feshmetmek için bir araya geldi ve anlaşma sağlandı. 

Başkan Adil Gevrek ile İstanbul'daki ofisinde bir araya gelen Gökhan Töre, bonservisini almak için görüşmelerini sürdürdü. 
4 MİLYON TL KARŞILIĞINDA BONSERVİSİNİ ALDI

Gökhan Töre, 4 milyon TL karşılığında bonservisini Yeni Malatyaspor'dan aldı ve Beşiktaş'la resmi sözleşme imzalayacak.  

RESMİ AÇIKLAMA

Yeni Malatyaspor kulübü "Kulübümüz profesyonel futbolcusu Gökhan Töre ile yapılan görüşmeler neticesinde, sözleşmenin karşılıklı feshine yönelik olarak mutabakata varılmıştır. Bu fesih çerçevesinde kulübümüz 4 Milyon TL tutarında gelir elde etmiştir." şeklinde Gökhan Töre ile yolların ayrıldığını duyurdu. 
 

Gökhan Töre'nin Yeni Malatyaspor performansı


Gökhan Töre geçtiğimiz sezon Yeni Malatyaspor'da ligde 23 maçta forma giyerken, 1 gol attı ve 3 asist yaptı. Tüm kulvarlarda ise 28 maçta 2 gol, 5 asistlik performans sergiledi. 28 yaşındaki futbolcu yeni sezondan itibaren Beşiktaş forması giyecek. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!