comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Gökhan Keskin itiraf etti! 'Beşiktaş'a transfer etmek istedik'

09 Mart 2019, Cumartesi 12:15
Gökhan Keskin itiraf etti! 'Beşiktaş'a transfer etmek istedik'

Beşiktaş'ın eski altyapı direktörü Gökhan Keksin, siyah beyazlı takıma transfer etmek istedikleri ancak son anda gerçekleşmeyen transferlerin bir kısmını açıkladı.

FutbolArena - Beşiktaş'ın eski Futbol Akademi Sportif Direktörü Gökhan Keskin'den önemli açıklamalar geldi. Siyah beyazlı kulüpteki görevinden ayrılan Gökhan Keskin, Beşiktaş'a transfer etmek istedikleri ancak son da alamadıkları futbolcularla ilgili konuştu. Gökhan Keskin, yönetim içerisinde bir takım kişilerin altyapı işine sürekli karıştığını da iddia etti. 
 

Beşiktaş Haberleri: Beşiktaş, Cengiz Ünder'i transfer etmek istedi mi?


TRT Spor'a açıklamalarda bulunan Gökhan Keskin, Cengiz Ünder, Çağlar Söyüncü ve Ahmet Kutucu gibi oyuncuları almak istediklerini ancak transferlerin gerçekleşmediğini itiraf ederek şunları söyledi:

"Beşiktaş'ta çalışırken Cengiz'i, Çağlar'ı, Ahmet Kutucu'yu almak için rapor verdik. Çağlar imzaya kalmıştı ama olmadı. Biz scout ekibi olarak raporu veririz, transferi yapıp yapmamak yönetimin işi. Palmeiras'tan Dudu'yu almak istedik. Başkan kendisi de çok uğraştı ama alamadık. Herkes kendi işini yapmalı. Mesela bir yöneticimiz geldi, ilk etapta her şeyine kefilim dedi sonra her işe karışmaya başladı. Aslında kendi işi tekstil ama benim yaptığım işe karıştı. Herkes kendi bildiği işi yapmalı."
MITROVIC NASIL TRANSFER EDİLDİ?

Mitrovic transferiyle ilgili de konuşan Gökhan Keskin, "Ben Kolombiyalı bir oyuncu önermiştim. Bonservisi de 800 bin dolardı. Birlikte çalıştığımız yönetici, 'Paramız yok' dedi, ertesi gün Mitrovic (4.3 M€) alındı." ifadelerini kullandı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"