comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Gökhan Gönül: 'Top benden çıktı.' Sivasspor - Beşiktaş maçında ilginç olay!

23 Aralık 2017, Cumartesi 17:53
Gökhan Gönül: 'Top benden çıktı.' Sivasspor - Beşiktaş maçında ilginç olay!

Sivasspor - Beşiktaş maçının ikinci yarısında Gökhan Gönül bir pozisyonda hakemin kararından sonra "Aut benden çıktı." dedi. Sivassporlu futbolcular ise Cüneyt Çakır'ın kararına tepki gösterdi. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 17. haftasında deplasmanda Sivasspor ile karşı karşıya geldi. Maçın ikinci yarısında 50. dakikada ise ilginç bir yaşandı. Sağ kanattan gelişen atakta bindirme yapan Gökhan Gönül'ün çevirdiği top dışarı gitti. Burada yan hakem ve Cüneyt Çakır korner kararı verirken, Sivassporlu futbolcular ise topun Gökhan Gönül'den çıktığını işaret etti. 


Sivasspor - Beşiktaş maç haberleri


Sivassporlu futbolcular bu pozisyonun ardından Gökhan Gönül ile konuştu. Bu esnada yayıncı kuruluşun kamerası Gökhan Gönül'e çevrildi ve Gökham Gönül, "Benden çıktı aut." dedi. Ancak maçın hakemi Cüneyt Çakır'ın kararı değişmedi ve siyah beyazlılar korner kullandı. 

OSMANLISPOR MAÇINDA DA BENZER DURUM
Hatırlanacağı üzere Beşiktaş ile Osmanlıspor arasında oynanan maçın ilk yarısında Gökhan Gönül'den alkışlanan bir hareket geldi. 45. dakikasında gelişen Beşiktaş atağında Quaresma'nın pasıyla ceza sahasına giren Gökhan Gönül'ün ortası savunmadan döndü ve top dışarı çıktı. Hakem Halil Umut Meler korner kararı verdi. Ancak Gökhan Gönül maçın hakemine giderek, "Hocam benden çıktı. Aut." diyerek kararı düzelttirdi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.