comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ghezzal, Dele Alli, Redmond'ın son durumları hakkında açıklama

27 Eylül 2022, Salı 18:51
Ghezzal, Dele Alli, Redmond'ın son durumları hakkında açıklama

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael, Fenerbahçe derbisi öncesinde Dele Alli, Ghezzal ve Redmond'ın son durumları hakkında konuşurken, son 2 maçtaki performanslarının yeterli olmadığını fakat derbinin farklı bir havada oynanacağını, en iyi performanslarını göstermek için sahada olacaklarını söyledi. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael, Fenerbahçe derbisi öncesinde son antrenmanda basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 

VALERIEN ISMAEL'İN AÇIKLAMALARI
Nathan Redmont iyi görünüyor. Durumunu gün gün takip ediyoruz. Kadroda olabilir diye düşünüyoruz. Rachid Ghezzal konusunda ise yine aynı durumunu gün gün takip ediyoruz. Derbi maçında ben de başka bir Beşiktaş, başka bir takım performansı görmeyi istiyorum. Derbiyi geçen sene burada yaşadım. İnanılmaz bir atmosfer vardı. Evimizde taraftarımızın önünde oynayacağız. Aynı performansı bu maçta da göstermek istiyoruz. Herkesin performansını yükseltmesi gerekiyor. Mert neredeyse bir yıldır oynamıyor. Tekrar özgüvenini kazanması lazım. Diğer iki genç kaliteli kalecimiz var. Oynadılar, fırsatta buldular ki Ersin bu takımda şampiyonluk yaşadı. Kalecilerimize güveniyoruz. Sezonun hala daha başındayız. Performansımızı hep beraber yükseltmeyi hedefliyoruz. Bizim için geçen hafta iyi bir hazırlık haftasıydı, bu hafta yine maçımıza hazırlanıyoruz. Şu an Fenerbahçe derbisinin ilk 11 ile ilgili yorum yapmak çok erken. Çok süre var hazırlanmak için. Milli takımdan dönecek oyuncularımız var. Onların sağlıklı ve düzgün bir şekilde dönmesi bizim için önemli.”

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!