comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Gençlerbirliği cephesi: "Beşiktaş biraz sorunlu çıktı"

04 Ekim 2020, Pazar 19:32
Gençlerbirliği cephesi:

Gençlerbirliği Teknik Sorumlusu Mete Işık, basın toplantısında mücadeleyi değerlendirdi. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig'in 4. haftasında konuk ettiği Gençlerbirliği'ne Vodafone Park'ta 1-0 mağlup oldu. Gençlerbirliği Teknik Sorumlusu Mete Işık, “Beşiktaş gibi bir takıma karşı son derece akıllı ve sakin oynadık. Milli ara öncesi bu üç puan bize nefes aldırdı” dedi.
 

Beşiktaş - Gençlerbirliği maç sonu açıklamaları


Gençlerbirliği, Süper Lig'in 4.haftasında İstanbul deplasmanında Beşiktaş'ı 1-0'lık skorla geçerek üç puana ulaştı. Gençlerbirliği Teknik Sorumlusu Mete Işık, basın toplantısında mücadeleyi değerlendirdi. 

"BEŞİKTAŞ'A KARŞI AKILLI OYNADIK"
"Beşiktaş Türkiye'nin en köklü, en eski kulüplerinden biri. Şampiyonluğa oynayan, değerli bir kulüp. Böyle bir takıma karşı nasıl oynamamız gerektiğini geçen hafta bay olduğumuz için detaylı çalıştık ve analizlerimizi yaptık. Bloklar arası boşluk bırakmadan akıllı ve sakin oynadık. Az pozisyon vermek istedik. Girdiğimiz pozisyon sayısı rakipten az değil. Burada biraz beceri noktasında eksikliğimiz var. Milli ara öncesi bu üç puan bize nefes aldı. 15 günlük süreyi daha iyi değerlendireceğimizi düşünüyorum."

"BEŞİKTAŞ BİRAZ SORUNLU ÇIKTI"

‘Beşiktaş'ı bu kadar dağınık bekliyor muydunuz' sorusuna ise Işık şu yanıtı verdi:

“Dağınık değil ama Beşiktaş biraz sorunlu çıktı. Geçen hafta yenilgi aldılar. Biraz sıkıntılı olacaklarını, gol gecikirse telaşlanacaklarını düşündük. Biz golü erken bulduk. İkiyi atsan Beşiktaş daha erken havlu atacaktı. Beşiktaş'ın biraz zamana ihtiyacı var. 15 günlük sürede Sergen hocanın takımı toparlayacağını düşünüyorum.”

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)