comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav'dan Fırat Aydınus'a tepki

28 Aralık 2019, Cumartesi 00:20
Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav'dan Fırat Aydınus'a tepki

Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav, "Futbolcularımızın, maçın hakemi Fırat Aydınus ve TFF'nin, lige verilen arada şapkayı önüne koyarak düşüneceğine inanıyorum." dedi.

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig'in 17. haftasında ağırladığı Gençlerbirliği'ni 4-1 mağlup etti. Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav, karşılaşmanın ardından hakem Fırat Aydınus'a göndermede bulundu. 2 kırmızı kart gösteren Fırat Aydınus'a tepkili olan Murat Cavcav, TFF'ye de mesaj verdi.
 

Murat Cavcav, Beşiktaş - Gençlerbirliği maç sonu açıklamaları


Beşiktaş maçından sonra açıklamalarda bulunan Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav, "Yarın gazetelerde Beşiktaş ve Atiba istatistiklerini göreceksiniz. 5 eksikle geldik. Fırat Aydınus 2 daha attı. Bu kadar eksikle ilk yarıda Beşiktaş'ı 1-0 yendik. Beşiktaşlılar da konuşuyor: 11-11 oynasak maçı 4-1 Gençler kazanır. Futbolcularımızın, maçın hakemi Fırat Bey'in ve TFF'nin, lige verilen arada şapkayı önüne koyarak düşüneceğine inanıyorum. Biz çalışacağız. iyi seneler." ifadelerini kullandı.

HAMZA HAMZAOĞLU'DAN HAKEM TEPKİSİ
Öte yandan Gençlerbirliği teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu maç sonu açıklamasında "Nadir ilk kırmızı kartta hakeme herhalde küfür ettiğini yazdılar rapora. Suç var evet cezası olmalı ama bir de şu suça giderken neden onu yapıyor ona da bakmak lazım. Vida'nın tekmesine faul vermiş olsaydı bunları konuşmayacaktık. Bazen sahadan birilerini atmak kolay ama hakemlerin asıl işi 11-11 maçı bitirmek. Bir çok maçta da kafalarını çevirdiklerini çok gördüm. Demek ki görmek istediklerini görüyorlar. Nadir'in durumuna bakacağız öyle bir şey yapmışsa gereken cezasını vereceğiz. Hiçbir oyuncunun sahada eksik bırakma lüksü yok." dedi.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)