comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Gaziantep FK Başkanı Mehmet Büyükekşi: 'Beşiktaş'a fazla pozisyon vermedik'

06 Kasım 2020, Cuma 23:42
Gaziantep FK Başkanı Mehmet Büyükekşi: 'Beşiktaş'a fazla pozisyon vermedik'

Süper Lig'de Beşiktaş'ı 3-1 mağlup eden Gaziantep Futbol Kulübü'nün başkanı Mehmet Büyükekşi, maçı değerlendirdi.

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig'in 8. haftasında Gaziantep FK'ya deplasmanda 3-1 mağlup oldu. Gaziantep FK Başkanı Mehmet Büyükekşi, Beşiktaş maçını değerlendirdi.

"2-1 KAZANIRIZ DEMİŞTİM, 3-1 KAZANDIK"
"Kaç haftadan beri üzerimize bir şanssızlık vardı biliyorsunuz şu anda en çok berabere kalan takımımız geçen sahamızda ki son maçta şanssızlığımız Konya maçıyla 1-0 yenerek kırdık. Bir seri yakalamamız gerekiyordu çok şükür bugün maçtan önceki açıklamam da söylemiştim Beşiktaş'a saygı duyuyorum ligimizin büyüklerinden bir tanesi ama kazanmamız gerektiğini özellikle altını çizmiştim hatta bir radyo programında da 2-1 kazanırız demiştim 3-1 kazandık son derece mutluyum Beşiktaş'a bundan sonraki maçlarında başarılar dileriz."

"MİRALLAS İNŞALLAH DAHA ÇOK GOL ATACAK"

"Biz 3 yeni transfer yapmıştık onlar tam takım alışamadı ama bugün Mirallas ilk golünü attı inşallah çok daha gol atacağını düşünüyorum çünkü gerçekten dünya çapında bir oyuncu. 15 günlük ara var biliyorsunuz milli takım arası bu arada yine çok çalışacağız bundan sonra daha iyi sonuçlar alacağımızı düşünüyorum."

"TAKIMIMIZ FAZLA POZİSYON VERMEDİ"

"Gerçekten Süper Lig'deki takımların içerisinde hocamıza teknik heyetimiz de oyuncularımıza iyi bir takım olduğumuzu her zaman söylüyoruz ama bir türlü şanssızlığı kıramıyorduk, 2 maçtan beri sahamızda bunu aşmayı başardık. Bundan sonra hem deplasmanlarda hem de sahamızda maçlarımızı Kazanmak istiyoruz. Gerçekten bugün özellikle ilk devrede çok iyi oynadı takımımız fazla bir pozisyon vermedi bu sorunların çoğu bizim tarafımızdandı ikinci devrede tabii rakibimiz 10 kişi kalınca biraz daha işimiz kolaylaştı böylelikle de bu sonucu almış olduk son derece mutluyum."

"TEKNİK EKİBİ HER ZAMAN UYARIYORUZ"

Maç esnasında iki teknik heyet arasında yaşanan gerginliği soran gazetecileri ise Büyükekşi, “Maç esnasında bir takım böyle heyecanlı hareketler olabiliyor. Onun için maçın heyecanını yaşayan her iki taraf da bazı istenmeyen şeylere sebep olabiliyor biz inşallah bundan sonraki maçlarda da teknik ekibimizin bu konuda daha dikkatli olmasını her zaman uyarıyoruz” cevabını verdi.

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"