comScore
1 / 20

Gazete manşetleri - Gazete Oku (17 Mart 2017)

Gazete manşetleri - Gazete Oku (17 Mart 2017)

Futbol Arena - 17 Mart Cuma 2017 gazete manşetlerinde neler var? Günün öne çıkan spor gelişmeleri neler? Transferde öne çıkan isimler kim? Takımlar maçlara nasıl hazırlandı? Oynanan maçların skorları ve istatistikleri ne şekilde? Futbolcu ve teknik direktörlerin gazetelere özel ropörtajları. Büyük liglerdeki puan durumları ve fikstürler... Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik. 17 Mart Cuma 2017 gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz. Gazete keyfi FutbolArena’da sizlerle.

 

Bugünün spor gazete manşetleri - Gazete Oku (17 Mart Cuma 2017)

 

Fanatik, Açık Mert Korkusuz, Fotomaç, Takvim Spor, Akşam Spor, Sabah Spor, Star Spor, Vatan Spor, Milliyet Spor, Hürriyet Spor, Habertürk Spor gibi birçok gazetenin spor manşetleri her gün FutbolArena farkıyla sizlerin karşısına geliyor.

 

UEFA Avrupa Ligi son 16 turunda temsilcimiz Beşiktaş, Olymiakos’u 4-1 yenerek adını çeyrek finale yazdırdı. Fanatik gazetesi "Bekle Stockholm geliyoruz" diyerek finali işaret etti. Bu maç Fotomaç gazetesinde "Denize döktük" manşetiyle yer buldu. Habertürk gazetesinde ise "This is İstanbul" başlığı atılarak göndermede bulunuldu.