comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Gary Medel'den transfer açıklaması: "Geri döneceğim!"

11 Temmuz 2019, Perşembe 23:16
Gary Medel'den transfer açıklaması:

Gary Medel, ülke basınına yaptığı açıklamada geleceğiyle ilgili konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın tecrübeli futbolcusu Gary Medel geleceğiyle ilgili ülke basınına konuştu. Gary Medel 2 yıl içinde Şili'ye geri dönmeyi umduğunu söyledi. 


Beşiktaş Haberleri: Gary Medel Beşiktaş'tan ayrılacak mı?


Fiorentina'nın talip olduğu Gary Medel için Beşiktaş'ın 7 milyon euro talebi üzerine, İtalyan kulübü bonserviste indirim istemişti. İki kulüp arasında görüşmeler devam ederken, Beşiktaş yönetimi Gary Medel'in satışından yüksek bir bonservis geliri hedefliyor. 

Öte yandan Copa America'da Şili forması giyen ve son olarak Messi ile yaşadığı kavga sonrasında kırmızı kart görerek bir anda dünya gündemine oturan Medel, ülke basınına yaptığı açıklamada; "Bir gün Şili'ye geri dönmeyi umuyorum. Birkaç yıl içinde geri döneceğime inanıyorum. 2 yıl olabilir. Ülkemde bana gösterilen sevgiden dolayı çok mutluyum. Umarım böyle devam eder. Bu desteğe ve sevgiye layık olmaya çalışıyorum." dedi. 

 

Gary Medel, Beşiktaş'ta kaç maçta oynadı?


Kariyerine Şili'de başlayan Gary Medel, Boca Juniors, Sevilla, Cardiff, Inter ve son olarak Beşiktaş'ta forma giydi. Gary Medel, geçtiğimiz sezon 35 resmi maçta forma giydi ve skora hiç katkı yapamadı. Medel'in Beşiktaş'la sözleşmesi 2020 yılına adar devam ediyor.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"