comScore

Beşiktaş Beşiktaş

"Gary Medel, 4.5 milyon euroya satın alınabilir" (BJK Transfer)

08 Mart 2019, Cuma 13:46

Beşiktaş'ta takımdan ayrılmak istediği iddia edilen Gary Medel için İtalyan basınında bir iddia ortaya atıldı. Lazio'nun Medel'i transfer edebileceği belirtildi.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta son haftalarda forma şansı bulmakta zorlanan Gary Medel'in yeni sezonda takımda kalmak istemediği iddia edilmişti. Şilili futbolcunun kendisine gelen teklifleri değerlendirmeye alacağı belirtilmişti. İtalyan basınında yer alan haberlere göre, Medel ile ilgilenen kulüplerin başında Lazio'nun geldiği belirtildi. Lazio için Medel transferinin fırsat olabileceği kaydedildi. 
 

Beşiktaş Haberleri: Medel, Beşiktaş'tan ayrılacak mı?


Calciomercato'da yer alan habere göre, Lazio'da sportif direktör Igli Tare'nin yeni sezon transferleri için çalışmalara başladığı belirtildi. Bu doğrltuda orta sahaya takviye yapmak isteyen Lazio'nun belirlediği ilk adayın Gary Medel olduğu ifade edildi. Medel'in Beşiktaş'tan ayrılmayı düşündüğü ve yeniden İtalya'da oynamaya sıcak baktığı vurgulanırken, bu transferin 4.5 milyon euroya bitebileceği iddia edildi. 

"MALİYETİ UYGUN, FIRSAT TRANSFERİ"
İtalya'da daha önce Inter'de forma giyen futbolcunun, ligi tanımasının Lazio için avantaj olduğu belirtildi. Transferin ayrıca uygun maliyetle tamamalanabilecek olmasının da İtalyan ekibi için bir fırsat olduğu vurgulandı. 

29 RESMİ MAÇTA FORMA GİYDİ

Beşiktaş ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan 31 yaşındaki futbolcu, siyah beyazlı takımda bu sezon 29 resmi maçta forma giydi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"