comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Galatasaraylı Gomis'e, Beşiktaşlı eski futbolcu Nouma'dan destek

22 Ağustos 2017, Salı 02:22
Galatasaraylı Gomis'e, Beşiktaşlı eski futbolcu Nouma'dan destek

Galatasaraylı Gomis'e maymun denmesinin ardından yıldız golcüye destek çığ gibi büyüyor. Bu kez Pascal Nouma bir paylaşımda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaraylı futbolcu Gomis'e, Osmanlıspor maçında sosyal medyada Hakan Hepcan'ın maymun denmesi kamuoyunu ayağa kaldırdı. Hakan Hepcan'a bir sert tepki de eski Beşiktaşlı Pascal Nouma'dan geldi. 
 

Beşiktaşlı eski futbolcu Pascal Nouma'dan Galatasaraylı Gomis'e destek


Beşiktaşlı eski futbolcu Pascal Nouma, Galatasaraylı Gomis'e Hakan Hepcan'ın maymun demesinin ardından instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Herkes bir haddini bilsin, benim de rengim siyah. Gomis'in ya da benim suratıma "maymun" desenize, var mı o yürek?" ifadelerini kullandı. 
 

Galatasaraylı Gomis'e maymun diyen Hakan Hepcan özür diledi


Galatasaraylı futbolcu Gomis'e maymun dedikten sonra sarı kırmızılı kulüp ve Gomis'in kendisine dava açtığı Hakan Hepcan, Beyaz Futbol'a bağlandı ve "Ben bu tweeti 15 saniye sonra sildim. Irkçılık olarak algılanacağını düşünmedim. Hataydı ama niyetim ırkçılık yapmak değildi. Bunu gördükten sonra Galatasaray kulübünden, Gomis'ten ve taraftarlardan özür diliyorum. Ben koyu bir Fenerbahçe taraftarıyım ama niyetim ırkçılık yapmak değildi." ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika haberlerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (20 Ocak 2020)