comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Funda Aksu kimdir? Funda Aksu Instagram hesabı (Funda Aksu Oğuzhan Özyakup mesajları)

18 Ekim 2019, Cuma 10:32
Funda Aksu kimdir? Funda Aksu Instagram hesabı (Funda Aksu Oğuzhan Özyakup mesajları)

Funda Aksu kimdir, Funda Aksu kaç yaşında, Funda Aksu Oğuzhan Özyakup mesajlaşması, Funda Aksu Instagram hesabı gibi aramaların yanıtlarını derledik.

Beşiktaş forması giyen Oğuzhan Özyakup, sosyal medyadan yaptığı açıklamayla Funda Aksu ile yaptığı iddia edilen yazışmaları yalanladı. Funda Aksu Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Oğuzhan Özyakup'un kendisine mesajlar attığını gösteren ekran görüntüsü paylaştı. Funda Aksu kimdir, Funda Aksu kaç yaşında, Funda Aksu Instagram, Funda Aksu fotoğrafları gibi aramaların yanıtlarını derledik. 
 

Funda Aksu kimdir? Funda Aksu Instagram fotoğrafları 


Beşiktaş forması giyen Oğuzhan Özyakup, bir süredir oyuncu Melisa Aslı Pamuk ile birliktelik yaşıyor. Milli futbolcunun Melisa Aslı Pamuk ile evlenmeye hazırlandığı konuşulurken sosyal medyada sürpriz bir iddia ortaya atıldı. Modellik yapan Funda Aksu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Oğuzhan Özyakup'un kendisine mesaj yazdığını belirten ekran görüntüsünü paylaşarak, "Bu da ardından gelen gol" notunu düştü. 

OĞUZHAN ÖZYAKUP YALANLADI

Funda Aksu'nun paylaşımının ardından Oğuzhan Özyakup bu sabah yaptığı paylaşımda söz konusu mesajın photoshop ile yapıldığını ve yalan olduğunu iddia ederek hukuki işlemleri başlattığını belirtti.FUNDA AKSU INSTAGRAM HESABI

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"