comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Flaş! Şenol Güneş'ten Talisca sorusuna cevap

15 Ağustos 2023, Salı 00:25
Flaş! Şenol Güneş'ten Talisca sorusuna cevap

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fatih Karagümrük maçının ardından "Kazanmayı hak ettik ama ilk yarıdaki kötü futbol için taraftarlardan özür diliyoruz." derken Talisca sorusuna ise "Söylediğimde yanlışlık yok. Sizi özledim dedi. O zaman gel dedim. Ancak istekler ve gerçekler başka elbette." dedi. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig ilk haftasında deplasmanda Fatih Karagümrük'ü 1-0 mağlup etti. 

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
"GENELE BAKACAK OLURSAK KAZANMAYI HAK ETTİK AMA İLK YARIDAKİ FUTBOL İÇİN BEŞİKTAŞ TARAFTARLARINDAN ÖZÜR DİLİYORUZ"

Fatih Karagümrük direnecek bir takımdı. Direnmeye çalıştı. Oyun yavaştı ve top kayıpları yaptık. Temaslı, agresif değildik. Oyun kontrolü bizdeydi ama üretkenliğe çeviremedik. İlk yarı için söylüyorum. İkinci yarı daha hareketliydik ve golü bulduk. Maçı kazanmayı hak ettik. Daha kolay olabilirdi. Gol de gelmeyebilirdi. Bu ihtimaller hep var ama kazanmak için yeterli pozisyonları bulduk. Oyunun bütününde maçı kazanmayı hak ettik ama ilk yarıdaki futbol için Beşiktaş taraftarlarından özür diliyoruz. 

TALISCA SORUSUNA CEVAP

"Talisca konusunda benim söylediğimde yanlışlık yok. 'Onun da söylediğinde yok. Talisca sizi özledim' dedi. Ben de o zaman gel dedim. Ancak istekler ve gerçekler başka. Bildiğim kadarıyla yönetimimiz başvurdu. Onlar da vermeyi düşünmüyor ama yarın ne olur bilemeyiz tabi."

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!