comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Flaş! PAOK - Beşiktaş maçı tarafsız sahaya alınabilir

10 Ağustos 2020, Pazartesi 19:42
Flaş! PAOK - Beşiktaş maçı tarafsız sahaya alınabilir

Yunan basını, UEFA'nın Türkiye ile Yunanistan arasındaki krizi takip ettiği ve Selanik'te oynanması belirlenen PAOK - Beşiktaş maçının tarafsız sahaya alınabileceğini yazdı. 

FutbolArena Dış Haberler - Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turunda Selanik'te oynanacak PAOK ile Beşiktaş arasındaki mücadelenin tarafsız sahaya alınabilmesi gündemde. 

25-26 Ağustos'ta oynanacak ön eleme maçları öncesinde PAOK - Beşiktaş karşılaşmasının başka bir sahaya alınması gündemde. Daha önce Toumba Stadı'nda oynanması belirlenen PAOK - Beşiktaş maçı için Ege'de Türkiye ile Yunanistan arasındaki karasular sorunu nedeniyle başka bir sahaya alınması gündemde. 
Yunan basınında SporTime'in haberine göre, "Ege'de Türkiye ile Yunanistan arasındaki gerilim devam ederse maçın tarafsız sahaya alınma ihtimali yüksek. UEFA, geçmişte benzer sorunlar nedeniyle saha değişikliğine gitti ve UEFA yetkilileri şu anda iki ülke arasındaki gelişmeleri takip ediyor." 
 

PAOK - Beşiktaş maçı ne zaman?


Şampiyonlar Ligi'nde 2. ön eleme turu maçlarının tarihleri de belli oldu. UEFA, pandemi nedeniyle elemelerde maçların seyircisiz olarak oynanacağını açıkladı. Beşiktaş - PAOK karşılaşması 25 veya 26 Ağustos'ta oynanacak. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"