comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Flaş iddia! Serdar Aziz Beşiktaş ile görüşüyor

04 Ekim 2020, Pazar 23:45
Flaş iddia! Serdar Aziz Beşiktaş ile görüşüyor

Flaş gelişme! Beşiktaş'ın Fenerbahçeli futbolcu Serdar Aziz ile görüştüğü iddia edildi. 

FutbolArena - Transferin son günlerinde hareketli saatler yaşanıyor. Beşiktaş, Fenerbahçe'de şans bulamayan Serdar Aziz ile görüşüyor. 

Bu sezon savunma hattında büyük sıkıntı yaşayan ve Welinton'dan beklenen verimi alamayan siyah beyazlılar, Serdar Aziz ile görüşmede. Mehmet Ayan'ın haberine göre, Serdar Aziz ile Beşiktaş arasında yapılan görüşmeler henüz netlik kazanmadı. 
"8 MİLYON TL ALACAĞI VAR"

Fenerbahçe'den 8 milyon TL alacağı olan Serdar Aziz, bu konuyu çözerse Beşiktaş'la 3 yıllık sözleşme imzalayacak. Transferin olması halinde ücretinin bir kısmını Fenerbahçe ödeyecek."


Serdar Aziz'in Fenerbahçe sözleşmesi


Serdar Aziz bu sezon Fenerbahçe formasıyla ligde 1 maç oynadı. Serdar Aziz'in Fenerbahçe formasıyla 2022'ye kadar sözleşmesi devam ediyor. 

SERGEN YALÇIN'IN BASIN TOPLANTISINDAN

"BEN BALOTELLİ'YE HAYIR DEMEDİM"

Ben Balotelli'ye hayır demedim. Hem yüksek maliyeti, hemde oyunsal ve oyun dışında problemler yaşamış, oynadığı hiçbir takımda uzun süre kalmamış. Ben bu sorumluluğu alamam dedim. Yarın bana bunun hesabını sorarlar. Bu sorumluluğu siz alıyorsanız, alın. Ben bu cümleyi söyledim. Hocamız istemiyor şeklinde. 

"KARDEŞİM ÜZERİNDEN BENİ VURMAYA KALKTILAR"

Sonra hoca istemiyor diye haber yaptılar. Taraftar ve basına lanse edildi. Çok sanki oyuncu geliyor, ben bütün oyuncuları veto ediyormuşum gibi haber ortaya çıktı. Kardeşim üzerinden vurmaya kalktılar. Gürsoy benim ekibimde 7 senedir çalışıyor. Transferler ve scout ekibiyle alakası yok. Hiçbir oyuncu aldırmadı ve söylemedi. 1-2 tane gelecek vadeden oyuncu söyledi ve onları da almadık

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)