comScore

Beşiktaş Beşiktaş

FLAŞ! Gökhan Gönül: "Galatasaray formasını hakeme verin!"

06 Mayıs 2019, Pazartesi 00:15
FLAŞ! Gökhan Gönül:

Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Gönül, Galatasaray maçının ardından gündem yaratan bir açıklamada bulundu. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 31. haftasnda Galatasaray ile Beşiktaş arasında oynanan derbinin ardından hakem Bülent Yıldırım'ın kararlarına Beşiktaş cephesinden büyük tepki gelirken, Gökhan Gönül ise mixed zone alanında kamuoyunu sallayan bir söz söyledi. 


Gökhan Gönül'ün "Galatasaray formalarını hakeme verin" sözü


Gökhan Gönül, Galatasaray maçı sonrasında stattan ayrılırken Beyaz TV muhabiri Sercan Dikme'nin kendisine soru soracağı anda, o bölümde duran Galatasaray formalarını işaret ederek, "Şunlardan birini hakeme verin." dedi. Gökhan Gönül'ün bu sözü sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. 


Fikret Orman'ın Galatasaray 2-0 Beşiktaş maç sonu açıklamaları Beyaz TV


"HAKEM YANLI BAŞLAMIŞTIR MAÇA"
Hakem ilk dakika itibariyle vücut diliyle yanlı başlamıştı maça. Bu kadar derbiye çıkmış bir hakemin, bu hataları yapmasını normal karşılamama benim zekamda, benim tecrübemde olan birisi için mümkün değil. Maçın skoruna göre pozisyon aldı. Eyyamcılık ve pozisyon alma hakemin işi değil. 

"BİZ ÖZLEŞTİRİMİZİ YAPARIZ AMA HAKEM MAÇI ŞAİBELİ HALE GETİRDİ"

Biz kendi özeleştirimizi yaparız. Beşiktaş takımı taçtan böyle 2 gol yemez. Bugün hakem yüzünden kaybettik demiyorum ama hakem rezalet üstüydü. Art niyetli bir hakemdi ve maçı şaibeli bir hale getirdi. Hakem bugün maça çıktığında aklında bir fikir vardı. Ve bu beni çok rahatsız etti. Bu hakemlerle artık Türk futbolu bir yere gelemez. Ne ben, ne Beşiktaş taraftarı bunu hak etmiyor. Çok üzgünüm. Yazık... Maç 2-0 olduktan sonra Beşiktaş'ın lehine kararlar veriyor. Eyyam bu! Yemezler. Ben de görüyorum, herkes de görüyor. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)