comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Flaş! Gedson Fernandes Beşiktaş'ta

02 Şubat 2022, Çarşamba 01:07
Flaş! Gedson Fernandes Beşiktaş'ta

Gedson Fernandes transferinde flaş gelişme! Beşiktaş'ın, Benfica ile anlaştığı ve transferi bitirdiği öğrenildi. 

FutbolArena - Beşiktaş'tan Gedson Fernandes atağı. Siyah beyazlılar, Galatasaray'ın uzun süredir kadrosuna katmak istediği Gedson Fernandes transferinde Benfica ile anlaşma sağladı. 

A Spor'dan Sercan Dikme'nin haberine göre, Beşiktaş kulübü 6 milyon euro bonservis bedeli karşılığında Gedson Fernandes'i kadrosuna kattı. Siyah beyazlılar 6 milyon euro bonservisi 5 yılda ödeyecek. 
Gedson Fernandes ile 4+1 yıllığına anlaşan Beşiktaş, oyuncuya yılda 1 milyon euro ödeyecek. Ayrıca Benfica ile Beşiktaş arasındaki anlaşmaya göre siyah beyazlılar, sonraki satıştan Benfica'ya %50 pay verecek. 

SON GELİŞMELER

Yağız Sabuncuoğlu'nun haberine göre Beşiktaş kulübü yabancı kontenjanı nedeniyle Gedson Fernandes'i sezon sonuna kadar başka bir kulübe kiralık verecek. Bu doğrultuda Benfica'nın da Beşiktaş'ın da önerisiyle Gedson Fernandes'in kiralanması için Rizespor'la görüştüğü iddia edildi. 

Öte yandan Rus basınında Ivan Karpov'un haberine göre orta saha arayan CSKA Moskova da Gedson Fernandes'i 6 aylığına kiralamak için devrede. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!