comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Flaş! Dorukhan: "Türkiye'de Beşiktaş'tan başka yerde oynamam!"

08 Aralık 2020, Salı 21:40
Flaş! Dorukhan:

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, A Spor canlı yayına bağlanarak gündemle ilgili açıklamalarda bulundu. 

Emre Kocadağ, Dorukhan'ın sözleşmesiyle ilgili iddialara noktayı koydu ve "Dorukhan bize Türkiye'de başka takımda oynamak istemediğini söyledi' dedi. 

"DORUKHAN, TÜRKİYE'DE BAŞKA TAKIMDA OYNAMAK İSTEMEDİĞİNİ SÖYLEDİ"

Dorukhan ve menajeriyle görüştük. Takım için önemli oyuncu olduğunu anlattık. Menajeriyle mali konuları görüşüyoruz. Dorukhan da Beşiktaş'ta devam etmek istediğini ve Türkiye'de başka bir takımda oynamak istemediğini söyledi. 

"SERGEN HOCA İLE UZUN VADELİ PLANLARIMIZ VAR"

Sergen hoca ile uzun yıllar çalışma düşüncesindeyiz her zaman. İnancımız hiçbir zaman değişmedi. Tabii pandemi süreci biraz bizi frenliyor, bazı şeyleri anlatamıyoruz belki ama uzun vadeli düşüncelerimizin atılımlarını gerçekleştiriyoruz. Hocamız zaten okumadan, bize güvenerek sözleşmeyi imzaladı. 5 dakikada bitirdik her şeyi. Birbirimize karşı hiçbir şekilde soru işaretimiz yok. 

"HAKEM HATALARINDAN ÇOK ŞAMPİYONLUĞUMUZ GİTTİ"

Beşiktaş hakem hatalarından dolayı çok şampiyonluklar kaybetti. Şerefli ikincilikler söylemimiz var. Geçen sene de hakem mağduru olduğumuz maçlar var. Bay geçtiğimiz aradan sonra sadece Gaziantep FK'ya kaybettik. O maçtaki kırmızı kart olmasa belki o maçı da kaybetmeyecektik. Bize yapılan hatalar herkesin malumu. Nitekim Fenerbahçe maçı sonrasında da söyledim. Hakemin yönetimini beğenmediğimizi ifade ettik. İki tarafa da yapılan hatalar olduğunu söyledik. Hangi takıma daha fazla hata yapıldı diye sorarsanız, Beşiktaş'a daha fazla hata yapıldı. Beşiktaş'ın o gün oynadığı çok iyi futbol var. Tek tek saymaya gerek yok. Hakem yorumcusu değilim ama herkesin malumu zaten. Sonrasında ne dedik? Biz 10 kişi deplasmanda Fenerbahçe'yi üstün oyunla, hakemin kararlarına rağmen yendik. Bizim iyi futbolumuz var orada. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"