comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Flaş! Beşiktaş'tan açıklama: 'Şenol Güneş görevinin başında!'

28 Şubat 2019, Perşembe 18:29
Flaş! Beşiktaş'tan açıklama: 'Şenol Güneş görevinin başında!'

Beşiktaş yönetimi 1 Haziran'dan itibaren Milli takımın başına geçecek olan Şenol Güneş hakkında resmi bir açıklama yayınladı. 

FutbolArena - Beşiktaş yönetimi Şenol Güneş hakkında kararını verdi. 1 Haziran itibariyle Milli takımın başına geçecek olan deneyimli teknik adamın sezon sonuna kadar görevinin başında olup olmayacağı merak edilyordu. 


Beşiktaş Haberleri: Şenol Güneş Beşiktaş'tan ayrıldı mı?


Beşiktaş yönetimi Vodafone Park'ta gerçekleştirilen toplantının ardından Şenol Güneş hakkında kararını verdi ve deneyimli teknik adamın sezon sonuna kadar görevinin başında olacağı açıklandı. 

RESMİ AÇIKLAMA

Teknik Direktörümüz Sayın Şenol Güneş, 1 Haziran 2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere A Milli Takımlar Teknik Direktörlüğü görevi için Türkiye Futbol Federasyonu ile anlaşma sağlamıştır. 4 sezondur birlikte çalıştığımız Teknik Direktörümüz, 31 Mayıs 2019'a kadar görevinin başında olup ilk günkü motivasyon ve konsantrasyonuyla Beşiktaşımızın başarısı için çalışmaya devam edecektir. Bu anlaşmanın Türk Futbolu için hayırlı olmasını dileriz.

Bu açıklamanın ardından Şenol Güneş'in sezon sonuna kadar Beşiktaş'ta çalışmaya devam edeceği ve 1 Haziran'dan itibaren Milli takımın başına geçeceği netleşti. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)