comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Flaş! Beşiktaş'ta Sergen Yalçın ile ilk görüşme yapıldı

24 Ocak 2020, Cuma 23:03
Flaş! Beşiktaş'ta Sergen Yalçın ile ilk görüşme yapıldı

Beşiktaş'ta Abdullah Avcı ile yolların ayrılmasının ardından Başkan Ahmet Nur Çebi, teknik direktörlük görevi için Sergen Yalçın ile görüştü. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta Sergen Yalçın sesleri giderek yükselmeye başlıyor. Abdullah Avcı ile yolları ayıran Beşiktaş yönetimi Sergen Yalçın ile görüşmelere başladı. 


Beşiktaş Transfer Haberleri: Sergen Yalçın Beşiktaş'ta göreve gelecek mi?


Yeni Malatyaspor'la yollarını ayıran Sergen Yalçın, sezon başından bu yana Beşiktaş tribünlerinde istenilen isimlerin başında geliyordu. NTV'nin haberine göre, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Sergen Yalçın ile bir araya gelerek görüşme gerçekleştirdi. 

Hatırlanacağı üzere Sergen Yalçın, Beşiktaş maçından sonra siyah beyazlı takımla isminin anılmasının üzerine basın toplantısında yaptığı açıklamada, "Elbet bir gün kavuşacağız." demişti. 
SPORTİF DİREKTÖRLÜĞE LUCESCU - TEKNİK DİREKTÖRLÜĞE SERGEN YALÇIN

Öte yandan TRT Spor'dan Fırat Günayer'in haberine göre, Beşiktaş yönetimi teknik direktörlüğe getirmeye planladığı Sergen Yalçın ile ilk görüşmeyi gerçekleştirirken, sportif direktörlük ismi için ise Lucescu'nun göreve getirilmesi planlanıyor. 
 

Beşiktaş Haberleri: Abdullah Avcı ile yollar ayrıldı BJK son dakika


Beşiktaş resmi internet sitesinden "Abdullah Avcı'ya teşekkür ederiz" başlığı altında yayınlanan açıklamada "Yönetim Kurulumuz, Beşiktaş A Takım Teknik Direktörü Sayın Abdullah Avcı ile yollarını ayırma kararı almıştır. Sayın Avcı'ya hizmetleri için teşekkür eder, gelecekteki çalışma hayatında başarılar dileriz." ifadelerine yer verildi. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"