comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Flaş! Ahmet Nur Çebi: "Yeni transferde zorlanıyoruz. Limit dolu"

23 Ağustos 2020, Pazar 18:32
Flaş! Ahmet Nur Çebi:

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi transfer gündemi, futbolcu maaşlarında indirim ve PAOK maçı hakkında konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Şampiyonlar Ligi ön eleme turunda PAOK ile oynanacak maç öncesi açıklamalarda bulundu. 

"PAOK BAŞKANINA MEKTUP GÖNDERDİK"
PAOK başkanına mektup gönderdik. Komşu olduğumuzu, futbol ve sporun kardeşlik içerdiğini, ortak taraflarımızın olduğunu ifade ettim. Dışişleri bakanımızın da katkısıyla gerekli tedbir ve önlemler alındı. Bizim niyetimiz maçı alıp geri dönmek. Hassas bir durum. Tek maç çünkü. Çok dikkatli olmalıyız. Kazanmalıyız. 

"YABANCI FUTBOLCULARIMIZIN %99'U İNDİRİMİ KABUL ETMEDİ"

Yabancı futbolcularımızın %99'u indirim taleplerimizi kabul etmedi. Türk futbolcularımızın hemen hemen tamamına yakını geçen seneyle ilgili indirim talebimizi kabul etti. Önümüzdeki seneyle ilgili görüşmelerimiz sürüyor. Yeni sezonla ilgili Necip'in dışında yol alamadık. Özellikle yabancı futbolcularımız var. Kontratları yüksek. "Biz bu kontratları bir daha bulamayız." diyerek olumlu geri dönüş yapmadılar. TFF Lisans yönetmeliğinde bize tanınan limitlerden dolayı almak istediğimiz futbolcularda maalesef zorlanıyoruz. 

"OĞUZHAN ÖZYAKUP'UN TL ÜZERİNDEN İNDİRİM YAPTIĞINI GÖREMİYORUM"

Oğuzhan Özyakup'un indirimi konusunda konuşan Ahmet Nur Çebi, "Oğuzhan Özyakup'ın euro üzerinden bir indirimi var ama TL üzerinden bir indirim yaptığını göremiyorum. Bu konuyu açıklığa kavuşturmak için kendisiyle konuşacağım." dedi. 

YENİ TRANSFER NASIL OLACAK?

Şu anda yeni transfer yapmakta zorlanıyoruz. Oyuncu göndermemiz gerekli. Birkaç oyuncumuzla görüşüyoruz. Niyetli olanlar var. Ancak bu futbolcular Vida ve Ljajic değil. Vida'nın aldığı ücreti ödemeye yanaşan kulüp yok."

KOITA TRANSFERİ

Koita ile ilgili ben yetkililerle görüştüğümde Kasımpaşa'nın planlaması içinde kalması gerektiğini ifade ettiler. Planlarında değişiklik olursa bizimle görüşebileceklerini söylediler. Biz talip olduğumuzu ifade ettik. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da1
 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!