comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fiorentina'nın Gary Medel planı! Transfer harekatı

23 Temmuz 2019, Salı 12:31
Fiorentina'nın Gary Medel planı! Transfer harekatı

Beşiktaş forması giyen Gary Medel için Fiorentina'nın transfer girişiminde bulunacağı iddia edildi.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta geleceği netleşmeyen futbolcular arasında yer alan ve takımdan ayrılma ihtimali yüksek gösterilen Gary Medel için Fiorentina harekete geçmeye hazırlanıyor. Marsilya'nın teklifinin reddedilmesinin ardından İtalyan kulübü siyah beyazlılarla görüşecek. 
 

Beşiktaş Haberleri: Gary Medel, Fiorentina'ya transfer olacak mı?


Beşiktaş'ta satılacak futbolcular arasında gösterilen Gary Medel için Marsilya'dan gelen transfer teklifinin reddedildiği belirtilmişti. İtalyan basınında yer alan haberlere göre Fiorentina'nın bu gelişme sonrası Şilili futbolcu için yeniden temasa geçerek transferi bitirmek istediği iddia edildi. İtalyan kulübünün ABD kampı sonrası Medel için resmi girişimlerin başlayacağı öne sürüldü.

BEŞİKTAŞ'IN MEDEL İÇİN İSTEDİĞİ BONSERVİS

Beşiktaş yönetimi yeni transferlere kaynak aktarmak amacıyla Gary Medel'den yüksek miktarda bonservis bedeli elde etmeyi planlarken, Marsilya'nın 4 milyon euro teklifine de olumsuz yanıt verildi. Fransız basınındaki haberlere göre, Beşiktaş yönetiminin 5-6 milyon euro civarında bir bonservis bedeli düşündüğü ve bu sebeple 4 milyon euro'nun reddedildiği öne sürüldü. 

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)