comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fiorentina, Gary Medel'i transfer edecek mi?

06 Temmuz 2019, Cumartesi 12:06
Fiorentina, Gary Medel'i transfer edecek mi?

Beşiktaş'ta transferi gündemde olan Gary Medel için Fiorentina iddiası ortaya atıldı.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken bir yandan da takımdaki futbolcuların gelecekleri adına yeni gelişmeler yaşanıyor. Siyah beyazlı takımda gönderilecek isimler arasında olduğu iddia edilen Gary Medel için Fiorentina'nın devrede olduğu öne sürüldü. Son dakika Beşiktaş transfer haberleri arasında öne çıkan gelişmeler burada. 
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Gary Medel, Beşiktaş'tan ayrılacak mı?


Beşiktaş'ta mutsuz olduğu ve takımdan ayrılmak istediği iddia edilen Gary Medel için Fiorentina'nın 5 milyon euroluk teklif yapacağı öne sürüldü. İtalyan basınında Fiorentina'ya özel haberleri olan Fiorentina.it sitesinde yer alan haberlere göre henüz böyle birişim bulunmuyor. Türkiye'deki iddiaların aksine İtalyan ekibinin Medel için henüz somut bir adım atmadığı kaydedildi. 


 

Gary Medel, Beşiktaş'ta kaç maçta oynadı?


Kariyerine Şili'de başlayan Gary Medel, Boca Juniors, Sevilla, Cardiff, Inter ve son olarak Beşiktaş'ta forma giydi. Gary Medel, geçtiğimiz sezon 35 resmi maçta forma giydi ve skora hiç katkı yapamadı. Medel'in Beşiktaş'la sözleşmesi 2020 yılına adar devam ediyor.
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"