comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman'ın sevgilisini açıkladı! "Çapkın başkanın hızına yetişilmiyor"

01 Mart 2018, Perşembe 01:07

Azeri asıllı Ukraynalı manken Ulviyya Alex ile adı anılan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın sevgilisinin avukat Aylin Surkultay olduğu iddia edildi.

FutbolArena - Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt, geçtiğimiz yıllarda eşinden boşanan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın yeni ilişkisini köşesinden açıkladı.
 

Fikret Orman'ın sevgilisi kim?


İşte Bülent Cankurt'un Fikret Orman hakkında kaleme aldığı o yazı:

"Hafta sonu ezeli rakipleri Fenerbahçe'yi 3-1 gibi farklı bir skorla yenmenin mutluğunu yaşayan BJK Başkanı Fikret Orman'ın aşk hayatındaki hızına yetişebilene aşk olsun! 2012 yazında Bodrum'da, 'Arkadaşımın yeğeni' dediği Bahar Özden ile çapkınlıkta yakalanan ve bu yüzden Sedef Orman ile 21 yıllık evliliği biten Fikret Başkan, boşanmanın ardından başımıza hızlı çapkın kesildi! Karda yürüyüp izini belli etmemeye çalışan, ünlü-ünsüz pek çok güzelle flört eden Fikret Orman'ın son gözdesinin Azeri asıllı Ukraynalı manken Ulviyya Alex olduğunu sanıyorduk. Meğer o aşk, çoktan mazide kalmış! Arayı açmadan yeni bir aşka yelken açan Fikret Başkan'ın gönlünün yeni sultanı, başarılı bir avukat olan Aylin Surkultay..."
"ÜÇ AY ÖNCE BAŞLAMIŞ"

"Türkiye'nin isim yapmış başarılı avukatlarından biri olan Aylin Surkultay ile Fikret Başkan'ın aşkı yaklaşık üç ay önce başlamış. 10 yıl önce mimar Mete Misari'den boşanan, bir yıl kadar ünlü işletmeci Emre Ergani ile flört eden Aylin Surkultay ile Fikret Başkan'ın, ilişkilerinin ifşa olmaması için çok çabaladıklarını öğrendim! Görüldüğü üzere benden kaçamadılar tabii... Bu arada bekar insanların bu gizemine de bir türlü aklım ermiyor. Kim bilir; bir bildikleri vardır belki de!!!"

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.