comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman'dan transferde Dusko Tosic ve Demba Ba planı

18 Ocak 2018, Perşembe 10:00
Fikret Orman'dan transferde Dusko Tosic ve Demba Ba planı

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken başkan Fikret Orman forvet takviyesi konusunda Dusko Tosic ve Demba Ba ile ilgili bir plan hazırladı.

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları forvet hattında yoğunlaşırken başkan Fikret Orman'ın kafasındaki plan belli oldu. Demba Ba transferini yeniden masaya yatıran başarılı yönetici, Dusko Tosic'ten gelir elde etmek istiyor. Beşiktaş Transfer haberleri FutbolArena'da.

Beşiktaş'a 2014 yılında gelen ve 1 sezon kalmasına karşın hem taraftarın sevgisini kazanan hem de kulübe para kazandıran Demba Ba, mutsuz olduğu Shanghai Shenhua'dan ayrılarak yeniden Beşiktaş'a gelmek istiyor. 
 

Beşiktaş Demba Ba'yı transfer edecek mi?


Bu doğrultuda oyuncuyu gündemine alan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman planı Dusko Tosic üzerinden yapacak.
Akşam'ın iddiasına göre, Celtic, Tottenham ve Crystal Palace gibi takımların talip olduğu Tosic'in satışı için görüşmeler yapan Başkan Orman, bu oyuncudan 4 milyon poundluk bir gelir elde etmeyi hedefliyor. Eğer Tosic'i satışı gerçekleşirse Demba Ba transferinin önü açılacak.

BONSERVİS PROBLEMİ

Habere göre, Beşiktaş'a gelmek için can atan ve Siyah-Beyazlı kulüple her konuda anlaşan Demba Ba, henüz Çin kulübü ile anlaşma sağlayamadı. Bonservisi Shanghai Shenhua'da bulunan Ba, bu konuyu kendisi çözmek için söz vermişti. Ancak henüz çözüme ulaşamadı. 

FİKRET ORMAN DEMBA BA İÇİN NE DEMİŞTİ?

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ise Demba Ba'nın transferi konusunda, "Demba Ba ailemizin bir parçası. Sağlık raporlarına baktıktan sonra karar vereceğiz. Duygusal olarak hareket edemeyiz.'' diye konuşmuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)