comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman'dan transfer itirafı! "Cenk Tosun, Kagawa, Ljajic, Dorukhan, Vida"

25 Mart 2019, Pazartesi 14:06
Fikret Orman'dan transfer itirafı!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman gündemdeki konulara ilişkin açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, gündemdeki konulara ilişkin önemli açıklamalarda bulunurken, Cenk Tosun, Shinji Kagawa, Adem Ljajic ve Domagoj Vida gibi isimlerle ilgili transfer itiraflarında bulundu. beIN Sports'a konuşan Fikret Orman şunları söyledi:
 

Beşiktaş Haberleri: Cenk Tosun, Beşiktaş'a transfer olacak mı?


"Cenk Tosun bizim evladımız. Ne zaman isterse döner. Premier Lig'de ülkemiz ve Beşiktaş adına iyi bir şeyler yapacağına da inanıyorum. Burası onun evi."

"GUTI'DEN FAYDALANMAK İSTİYORUZ" 
"Guti, futbol oynamış bir dünya starı. Biz ondan istifade etmek istiyoruz. Hocamız Milli Takım'dan döndükten sonra kendisiyle görüşeceğim ve Guti'nin biraz daha etkin olmsını isteyeceğiz. Biraz öne çıkması lazım."

"ATIBA TEKNİK EKİPTE YER ALACAK" 

"Atiba her halükarda Beşiktaş içerisinde yer alacak. Futbolu bıraktıktan sonra idari veya teknik ekipte görev alacak. Ailesiyle ve çocuklarıyla bizim bir parçamız oldular." 

KAGAWA, LJAJIC, VIDA VE DORUKHAN AÇIKLAMASI

"Kagawa ve Ljajic... Önemli olan onların bizden bizim onlardan memnun olmamız. Şu ana kadar ben de taraftarlarımız da memnun. Ama bir gerçek var ki önümüzdeki sene Beşiktaş futbol takımının maliyetleri ve kadrosu daralacak. Ekonomik sıkıntılarımız var. Piyasalar da öyle. Düzelme süreci içerisindeyiz. Dorukhan çok karakterli ve düzgün bir çocuk. Avrupa'da oynamasını isterim. Daha bana gelmiş bir teklif yok. Vida mesela 150 kulübe gitti. Anlatıyoruz ama dinlemiyorsunuz."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)