comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman'dan transfer açıklaması! Beşiktaş taraftarına mesaj

01 Şubat 2019, Cuma 18:59
Fikret Orman'dan transfer açıklaması! Beşiktaş taraftarına mesaj

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ara transfer dönemi hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fikret Orman, Beşiktaş Dergisi'nin Şubat sayısında siyah beyazlı camiaya seslenirken transfer yorumları yaptı. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, "Armamızı gururla taşıyan tüm takımlarımıza ikinci yarıda başarılar diliyorum." dedi.
 

Fikret Orman'ın Beşiktaş açıklamaları


"Beşiktaşımızı diğer kulüplerden üstün kılan en büyük özellik, 116 yıldır sahip olduğumuz kültürümüz ve değerlerimizdir. Emeğe saygı duymak, dürüstlük ve olduğumuz yeri hak etmek, geleneğimizin öne çıkan özellikleridir. Bu erdemlerimizle Beşiktaş aşkımızı bütünleştirerek verdiğimiz mücadelenin bize yeni zaferler, başarılar, şampiyonluklar getireceğine inancım sonsuz. Ama bunlara ulaşmak için sabretmek ve mücadele eden takıma şans tanımak gerekmektedir."

FİKRET ORMAN'DAN TRANSFER SÖZLERİ
"Devre arasında futbol takımımıza katkıda bulunacak ve sistemimizi bozmayacak transferler yapmak istedik. Bu doğrultuda bazı oyuncularımızla yollarımız ayrılırken, takımımıza güç katacağına inandığımız futbolcuları kadromuza kattık. Bu vesileyle aramızdan ayrılan oyunculara yeni kariyerlerinde başarılar dilerken, ikinci yarıda formamızı terletecek olan kardeşlerime de “Hoş geldiniz” demek istiyorum. Armamızı gururla taşıyan tüm takımlarımıza ikinci yarıda başarılar diliyorum."

"Beşiktaş için hedeflerimiz, hayallerimiz bitmez. Kulübümüze hizmet etmekten başka beklentisi olmayan bizlerin tek isteği, Beşiktaş'ın aydınlık yarınlarıdır. Beşiktaşımızın şanlı tarihine yeni başarıları sizlerle birlikte yazacağımıza inancım sonsuz. Hedeflerimize ulaşmak için birlik ve beraberlik içerisinde kulübümüze ve takımlarımıza destek olmanız, tüm camiamızdan en büyük isteğimdir."

Siyah beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Ekim 2020)