comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman'dan sürpriz teklif! "Yeniden çalışalım"

19 Nisan 2019, Cuma 09:36
Fikret Orman'dan sürpriz teklif!

Beşiktaş'ta gelecek ay yapılacak başkanlık seçimi öncesi sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de mücadelesine devam eden Beşiktaş'ta bir yandan da gelecek yapılacak başkanlık seçimleriyle ilgili gelişmeler yaşanıyor. Eski yöneticilerden Ahmet Nur Çebi'nin başkanlığa aday olması için camia içerisinden baskılar devam ederken Fikret Orman'ın da Çebi hakkında planının olduğu iddia edildi. 
 

Beşiktaş Haberleri: Ahmet Nur Çebi, Fikret Orman'ın yönetiminde olacak mı?


Beşiktaş'ta Fikret Orman ile birlikte yaklaşık 6,5 yıl boyunca yönetimde görev yapan ve ardından ayrılan Ahmet Nur Çebi hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Fanatik'in haberine göre; Fikret Orman, 5-12 mayıs'taki seçimde aday olması konusunda büyük baskı gören Ahmet Nur Çebi'ye “Yeniden birlikte çalışalım” teklifi yapacak. Özellikle ekonomik anlamdaki ciddi sıkıntılara tek başına çare bulamayan Orman, Çebi ile bu ay içinde görüşüp, teklifini iletmeyi planlıyor.
 

Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş'a başkan adayı olacak mı?


Beşiktaş'ta Fikret Orman döneminde görev almış eski yöneticilerden Ahmet Nur Çebi, zamanı gelince yeniden Beşiktaş'ta yöneticilik ya da başkanlık makamında görev almak istediğini açıkladı.

''BAŞKANLIK SÖYLEMİ HOŞUMA GİDİYOR''
''Beşiktaş'ı iyi idare eden varsa arkasında duralım. İyi yönetmeyenler varsa da bunu güzel dille dile getirelim. Başkan ve tüm üyelere teşekkür ediyorum beni onare ediyorlar. Bazen 'Hadi başkan, hadi başkan' diyorlar. Ben keyif alıyorum bu durumda. Ancak doğru zamanda doğru işler yapmayan bireyler etraflarına da zarar verirler. Bir gün elbette Beşiktaş'ta bir yöneticilik veya başkanlık yapmak istediğimi herkes biliyor. Sizlerden bu konuda müsade istiyorum, doğru zamanı kendim tespit edeyim.''

''BEŞİKTAŞ YENİDEN POTAYA GİRDİ''

''Birlik ve beraberlik olmadan bu süreçten çıkamayız. Beşiktaş dünki maçtan sonra şampiyonluk potasına girdi diyebiliriz. Birlik beraberliğimize devam edelim, Beşiktaş'ın başarılı olması için beraber hareket edelim.''

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!