comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman'dan 'Paralar nerede?' sorusuna flaş cevap

14 Kasım 2018, Çarşamba 20:10
Fikret Orman'dan 'Paralar nerede?' sorusuna flaş cevap

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Sivasspor'a karşı 2-1 kaybedilen maçta Beşiktaş taraftarlarının "Fikret Orman paralar nerede?" sorusuna cevap verdi. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Sporun Geleceği Aydınlık mı? isimli panelde kulübün finansal durumu hakkında konuştu. Orman, Beşiktaş taraftarlarının son dönemde ve özellikle Sivasspor maçında "Fikret Orman paralar nerede?" sorusuna yanıt verdi. 


Beşiktaş Haberleri: Fikret Orman'dan borç açıklaması


Bu konuyla ilgili olarak Divan Kurulu toplantısında detaylı açıklama yapacağını söyleyen Fikret Orman'dan serzeniş de geldi. 

Fikret Orman yaptığı açıklamada," Ben Beşiktaş'ı Dolmabahçe sarayının önünden almadım. Çağlayan'da 400 dosya ile aldım. aldım. Bu finansal başarıları yapıp, stadı kendi kaynaklarıyla yapıyorsunuz, UEFA ile iyi noktaya gidiyorsunuz. Kazanamayınca paralar nerede?" diye konuştu. 
"TAKIM NİYE YAŞLI DİYE SORUYORLAR AMA..."

Kulüpler hep beraber küçülmediği sürece kötü örnek oluyor. Fenerbahçe şunu aldı, sen niye almadın gibi kamuoyu baskısı oluşuyor. Beşiktaş açısından söylüyorum. Biz zaten UEFA ile 3 senelik anlaşmamız var. Oyuncu satmadan alamıyoruz. Genç oyuncu için finansman lazım, ortada finansman yok. Öyle bir kaynağınız yoksa, oluşmuş bir oyuncuyu alıp maaşını fazla vereceksiniz. Şartlar ve bilanço sizi oraya itiyor. Biz Beşiktaş olarak süperiz, öbür kulüpler kötü böyle değil. Göreve geldiğimde diğer rakiplere göre en kötü Beşiktaş'tı. Şimdi biraz daha iyiyiz ama bu sefer de taraftarımız mutlu değiliz. Aynı zamanda sportif başarılar var. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Aydın Cingiz ile Bi' Dakka | Ersun Yanal sorumluluktan kaçabilir mi?


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.