comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman'dan MHK ve Pepe itirafı

17 Ekim 2018, Çarşamba 14:54
Fikret Orman'dan MHK ve Pepe itirafı

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, eski yönetici Erdal Torunoğulları ve Pepe hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, MHK Başkanı Yusuf Namoğlu hakkında açıklamalarda bulundu. MHK'nin kendileri açısından direkt muhatap olmadığını belirten Fikret Orman, "Yusuf Namoğlu'nun iyi niyetinden şüphem yok" dedi. 

Pepe hakkında çıkan transfer iddialarına da yanıt veren Fikret Orman, "Şu anda gündem boş olunca boş konular konuşuluyor" ifadelerini kullandı. 
"ADALETİN SAHADA GÖZÜKMESİ LAZIM"

"Ben aslında Yusuf Namoğlu'na yönelik istifa çağrısında bulunmadım. Yusuf abiyi de severim, uzun zamandır dostumdur. Fakat bu dostluk ilişkisi değil, biz bir camiayı yönetiyoruz. Yusuf Namoğlu'nun iyi niyetinden hiçbir zaman şüphe etmedim. Fakat Beşiktaşlı isimlerin TFF'de çok olduğu iddia edilerek Beşiktaş lime lime doğranıyordu. Şampiyonluklarımızda bile çok zorlandık hakem kararları yüzünden. Futbolda adaletin sahada gözükmesi lazım. Bu olmadığı taktirde seyirci sayımız azalıyor. Ben bunu dile getirdim. MHK direkt olarak bizim muhatabımız değil. Bizim muhatabımız TFF'dir." 

"PEPE HABERLERİ DOĞRU DEĞİL"

"Erdal Torunoğulları'nın yönetimdeki görevi bitti. Artık polemiğe gireceğim durumda değil. Beşiktaş'ta yöneticilik yaptı. İyiliğiyle kötülüğüyle onu tarih yazacaktır. Hep iyi olanları söylemiş, gerçekleri ben de biliyorum. Ona yeni hayatında başarılar diliyorum. Beşiktaş'a hizmet etmek isterse benim yönetimimde değil ama başka yönetimlerde yapabilirler. Beşiktaş'ın gündemi şampiyonluktur. Şu anda gündem boş olunca boş konular konuşuluyor. Pepe satılıyor diyorlar. Pepe'nin 8 aylık sözleşmesi var. Bunlara inanmasınlar." 

Fikret Orman ayrıca Vodafone Park'ın zeminiyle ilgili, "Stadımız Genk maçına hazır olacak, o dert de bitmiş olacak." dedi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!