comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman'dan kongre açıklaması! 'Ne olursa olsun'

01 Ekim 2019, Salı 13:48
Fikret Orman'dan kongre açıklaması! 'Ne olursa olsun'

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, seçim kararıyla ilgili Beşiktaş Dergisi'ne açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta görevi bırakacağını açıklayan ve seçim kararı alan Fikret Orman, siyah beyazlı kulübün aylık derigisne açıklamalarda bulundu. Görev süreci boyunca Beşiktaş'ın menfaatlerini gözettiğini belirten Orman, kongrenin camiaya hayırlı olmasını temetti etti. 

"KULÜBÜMÜZE HİZMET ETMEKTEN HER ZAMAN GURUR DUYDUM"
"Bildiğiniz üzere, Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'a gitme kararı aldık. Yedi buçuk yıllık görevim süresince her zaman Beşiktaş menfaatlerini gözettim ve Beşiktaş aşkıyla görevimi yerine getirmeye çalıştım. Hangi vasıfla olursa olsun kulübümüze hizmet etmekten her zaman gurur duyan birisi olarak tek isteğim, kongremizin Beşiktaşımız'a yakışır bir ortamda gerçekleşmesidir. Şimdiden camiamıza hayırlı olmasını diliyorum."
 

Beşiktaş'ta Fikret Orman aday olacak mı?


Hattrick programında son gelişmeleri paylaşan Çağdaş Sevinç, "Fikret Orman'ın aday olması beklenmiyor ancak destekleyeceği bir isimle devam etme ihtimali var deniyor. Bu kişinin Serdal Adalı veya İsmail Ünal olabileceği söyleniyor. Bu gruba dışarıdan Yıldırım Demirören'in de destek verebileceği belirtiliyor. Fikret Orman'ın bunu açıklamama sebebinin Ahmet Nur Çebi'nin önünü kesmek olduğu da iddia ediliyor. Kongre üyeleri ve konuşulan isimler biraz da duruma göre hareket etmek için bekleme halinde. Gördüğüm kadarıyla Fikret Orman veya Yıldırım Demirören'in ortak destekleyeceği bir aday ya da Ahmet Nur Çebi ve Erdal Torunoğulları'nın ön planda olduğu ikinci bir grup arasında seçim geçecek." dedi.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"