comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman'dan hakemler için sert tepki! 'Kötü niyetli'

12 Mayıs 2019, Pazar 13:55
Fikret Orman'dan hakemler için sert tepki! 'Kötü niyetli'

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Çaykur Rizespor - Galatasaray maçının hakemi Serkan Çınar'ın kararlarına sert tepki gösterdi.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 32. haftasında oynanan Çaykur Rizespor - Galatasaray maçında hakem Serkan Çınar'ın verdiği kararlar çok tartışıldı. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, geçtiğimiz hafta oynanan derbinin hakemi Bülent Yıldırım ile dün oynanan Rizespor - Galatasaray maçının hakemi Serkan Çınar hakkında sert açıklamalarda bulundu. 

"BU HAKEMLERİN SİLİNMESİ LAZIM"
"MHK şapkasını önüne alacak. Biz onların arkasındayız. Bu hakemlerle lig gitmez. Bülent Yıldırım gibi hakemler artık olmamalı. MHK istifa edeceğine bu işleri düzeltsin. Beşiktaş'ın bütün şampiyonlukları temiz ve berraktır. Şampiyonluklarımızda kimseyle kavga etmedik. Dünkü gibi hakemleri temizlemezlerse MHK'dn ayrılsınlar. Yemin ediyorum o hakem yerine Galatasaray yöneticisi daha vicdanlı yönetirdi."

"HAKEMLER FUTBOLU BİLMİYOR"

"Hakem futbolu bilmiyor. Ben mi ders vereceğim artık? Bülent Yıldırım iyi çocuk diye federasyonu arıyorlar. Ne iyi çocuğu ya? Beşiktaş'ı katletmiş bir hakem! En zor durumda olan biziz! Bülent Yıldırım iyi çocuk diye federasyonu arıyorlar. Ne iyi çocuğu ya? Beşiktaş'ı katletmiş bir hakem! En zor durumda olan biziz. Bülent Yıldırım tecrübesinde bir hakem o hataları yapar mı? Ben yemiyorum, MHK yemiyor, kimse yemiyor. Gelip maçı katletti. Herkes görüyor. Bunların Türk futbolundan silinmesi lazım. MHK hiç korkmasın, biz arkasındayız."

"FEDERASYONU ADAM GİBİ YÖNETECEKLER"

"Federasyonu yöneteceklerse adam gibi yönetecekler, öyle mıymıy mışmış yönetmesinler. 20 gündür kural değiştiremediler. Caner Erkin için bir gecede kural çıkarmışlardı."

"KADINLARDAN ÖZÜR DİLİYORUM"

Fikret Orman, mali ve idari genel kurulda "Karı gibi dedikodu yapmayın" sözleri nedeniyle tüm kadınlardan bir kez daha özür diledi. Orman, "Benim de annem ve kızlarım var. Kadınlar bizim her şeyimiz. İstemeden kullandığım ifade için özür dilerim" dedi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (20 Eylül 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.