comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman'dan flaş Şenol Güneş ve Vagner Love açıklaması

10 Ocak 2019, Perşembe 18:04
Fikret Orman'dan flaş Şenol Güneş ve Vagner Love açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vagner Love'un geleceği, Şenol Güneş ve takımın durumuyla alakalı merak edilen sorulara yanıt verdi. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şenol Güneş ve gündeme ilişkin konulara dair açıklamalarda bulundu. 

"ŞENOL HOCAMIZDAN MUTLUYUZ"
Biz geldiğimizden bu yana Beşiktaş'ta hoca ve yönetim istikrarı var. Şenol ağabey tarihinde 4 sene üst üste hiçbir kulüpte çalışmadı. Bizde çalıştı. Karşılıklı mutluluğumuz var. Hocamızdan mutluyuz. Hocamızla ayrı gayrı konumuz yok. Tek odak noktamız ligde layık olduğumuz yerde değiliz. Sahadaki Beşiktaş'ı konuşmamız lazım. 

"VAGNER LOVE'UN ALACAĞI VAR VE BUNU ALACAKTIR"

Pepe'nin alacağı 103 bin euro. Başka kulüplerde milyon euroları hiç konuşmuyorsunuz. Vagner Love'un Beşiktaş'tan alacağı vardır. Alacaktır. FIFA'ya gidecekse uçaklar var. Herkes biner uçağa. FIFA'nın merkezi İsviçre'de. Giderler, gelirler. Ben geldiğimde 20'ye yakın dava vardı. Son 7 senede hiç duydunuz mu Beşiktaş'ın UEFA'da davası olduğunu?


Beşiktaş Transfer Haberleri: Vagner Love Beşiktaş'tan ayrılacak mı?


Fikret Ormran, Vagner Love'un geleceğiyle ilgili konuya, "Vagner Love kaliteli bir oyuncu ama Beşiktaş'ta tutmadı. Ben de çok isteyerek aldım. Şampiyon yapacak diye aldığımız bir futbolcu ama istediğimiz verimi vermedi. Onun açısından ve bizim açımızdan mutsuzluk var. İyi bir kulüp bulursa gider, bulamazsa kalır. Biz ona bonservis ödedik. Bu bonservis gerçeğiyle birlikte şartlar uygun olursa gidecek." yanıtını verdi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (25 Mayıs 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.